Age Of Omens

PREČÍTAJTE PRED KUPÍM !!!
  
  Vyskúšajte si bezplatnú demo verziu svojej hry prostredníctvom odkazu na stiahnutie v sekcii na stiahnutie programu Discord. Táto hra ešte nie je veľmi kompletná a radšej by som vám priniesol čo najväčšiu hodnotu pre vaše ťažko zarobené peniaze. Prosím, zvážte len nákup tejto hry, akonáhle ste vyskúšali demo a uvidíte aktuálny pokrok, aby ste neboli sklamaní. Pre túto hru sú naplánované MNOŽNÉ skvelé funkcie, ktoré ešte nie sú implementované, a ja budem aktualizovať demo verziu popri platenej verzii Steam, až kým sa necítim, že hra stojí za požadovanú cenu. V súčasnej dobe som len ponúka platbu za hru pre ľudí, ktorí sú šťastne pripravení podporovať rozvoj a požiadali, aby som umožnila skutočnú otvorenú alfa, čím hráči sami pomáhajú s testovaním a vývojom samotnej hry. Ďakujeme vám za čítanie a neváhajte sa k nám pripojiť v našom diskusnom fóre Steam, alebo na kanáli Discobreak Games Discord @ https://discord.gg/dKtGKQn
  -------------------------------------------------- ---
  
  
  Objavte staré legendy z našej minulosti
  Odomknúť tajomstvo našej budúcnosti.
  
  VEK OMENS
  
  Age of Omens je hra na prežitie vytvorená jednou osobou, ktorá poskytuje hráčom skúsenosti s otvoreným svetom v úžasnom svete hôr a prastarých lesov, s mnohými plánovanými funkciami.
  
  Zatiaľ čo je "otvoreným svetom". Prostredie HyBrasilu núti hráčov prejsť ťažkosťami naprieč mapou.
  
  Ako sa plánované funkcie postupne pridávajú do hry, ako napríklad dynamická séria príbehov s úlohami naplnenými hádankami, hádankami a nemožné zvieratá, hráč vezme hráča do hmly času a odhaľuje mnoho nedávnych objavov o našej dávnej minulosti. ,
  
  Vzhľadom k tomu, že hra je v súčasnej dobe stále v prístupe, prosím, pochopte, že mnohé funkcie budú pridané v blízkej budúcnosti, ale teraz je hra stále vo vývoji. Pre túto chvíľu existujú dravci, korisť, remeselnícky, stavebný, poľovnícky a tajná krypta, aby sa našla so silnou magickou zbraňou chránenou faulom. Dokážete prežiť dosť dlho na to, aby ste našli kryptu?
  
  Viac informácií o aktuálnom stave hry nájdete na našich fórach alebo na stránkach sociálnych médií, aby ste zistili, či by ste chceli podporiť skorý vývoj na stránke Age of Omens.
čítať viac
Age Of Omens
163
Obľúbená hra
Age Of Omens
Dátum vydania
5. čvc. 2019
Cena od
16€
Vývojár
Groundbreak Game Studios
Publisher
GroundBreak Media
Pridať komentár  Registrácia - login