Arma 2

Vďaka 10-ročnému konštantnému vývoju motora sa ARMA II môže pochváliť najrealistickejším bojovým prostredím na svete. Modeluje reálne svetové balistiky & kruhové prehnutie, penetrácia materiálov, cyklus denného / nočného režimu v reálnom čase a dynamický vplyv vetra, počasia a životného prostredia. Simulácia bojového prostredia je tak efektívna, motor tvorí základ pre tréningové simulátory, ktoré používajú skutočné armády po celom svete.
                    Napriek tomu, že ARMA II sa nachádza vo fiktívnom ex-sovietskom štáte "Chernarus", herný svet je vlastne 225 kilometrov štvorcový kus skutočného sveta! Veľmi podrobná krajina ARMA II je pekný faksimil skutočného terénu, modelovaný pomocou rozsiahlych geografických údajov. Tento rekreačný región sa oživí s veľkolepými vplyvmi na životné prostredie a osídlený dynamickými civilnými osadami a divokou zverou. Divoké zvieratá sa túlia v atmosférických lesoch, zatiaľ čo obyvatelia Černarusu sa pokúšajú žiť medzi vojnovými ulicami.
                    V tretej splátke v sérii ocenených PC vojnových simulátorov Bohemia Interactive, tvorcov Operácie Flashpoint *: Kríza za studenej vojny a ARMA: Combat Operations, bola 27. vojenská expedičná jednotka USA nasadená v bývalej sovietskej krajine Chernarus.
                    Force Reconnaissance Team? Razor? sú medzi prvými bojujúcimi. Tento elitný päťčlenný tím sa chystá spadnúť do králičieho otvoru, ktorý je zachytený vo vojne nielen kvôli kontrole krajiny, ale aj srdcom a mysli svojich ľudí. So silou USMC na pobreží a Rusmi úzkostlivo sledovanými zo severu, stávky nemohli byť vyššie. Osud Černarasa je vyvážený na okraji holiaceho strojčeka ...
Kľúčové vlastnosti PRÍBEHOVÝ PRÍBEH - Vydajte svoje jednotky cez rozvetvenú kampaň plnú zvratov a prekvapení.TRIALING REALISM - Preskúmajte 225 kilometrov štvorcových vysoko detailnej krajiny, modelovanej s využitím geografických údajov v reálnom svete a ovládať každý z 81 zbraní a 120 a viac vozidiel.


AUTENTICKÁ SIMULÁCIA - Hra simuluje rôzne aspekty bojových a ekologických účinkov z balistickej balistickej techniky, penetrácie materiálu, typov munície a zastavenia sily voči poveternostným podmienkam.
čítať viac
Arma 2
183% 399
Obľúbená hra
Pridať komentár  Registrácia - login

Hry Arma 2

Akčné Strategické Simulácie
Three years after the conflict in Chernarus, portrayed in the original Arma 2, a new...