Audiosurf 2

Spojením hry s vizualizáciou hudby vás Audiosurf umiestni do vašej hudby spôsobom, ktorý nič iné nemôže. Použite svoju vlastnú hudbu na vytvorenie vlastného zážitku. Tvar, rýchlosť a nálada každej jazdy závisí od skladby, ktorú si vyberiete.

Aké sú najväčšie vylepšenia od Audiosurf 1?

Stále sa rozširujúce nové spôsoby, ako hrať s viac ako 500 hráčmi vytvorenými modami a skinami vytvorenými hráčmi na Workshope. Ďalšie vrstvy stratégie sú viazané na najväčšie momenty piesne. Rebríčky v hre vám umožňujú porovnať svoj moment v momente s vašimi priateľmi a súpermi, aj keď nie sú online. Vylepšená kvalita grafiky. Schopnosť vyhľadávať hudbu. Dostupné v systémoch Mac a Linux!


Čo je nové v režime Mono v Audiosurf 2?

V Audiosurf 2 je načasovanie v mono režime dôležitejšie ako kedykoľvek predtým. Museli ste strategizovať, aby ste dostali svoju mriežku na najintenzívnejšie chvíle piesní, aby ste získali čo najviac bodov. Pozrite sa dopredu vo vzdialenosti pre vývrtky slučky s vylepšeniami vedieť, kedy tieto momenty dôjde.


Čo dostanem do dema?

Demo umožňuje hráčom hrať akúkoľvek skladbu, ktorú chcú, pre svoje prvé 3 skladby. Potom môžu hrať Pieseň dňa, každý deň, koľkokrát chcú.


Existuje režim, ktorý sa zameriava na uhýbanie blokov?

Áno, je tu nový režim Ninja. To má veľký bonus za zasiahnutie žiadne hroty a vytvára intenzívne špice polia preplávať. Je to rýchlejšie ako bežné Mono a druhá-na-druhá výzva vyhýbať sa hrotom je ťažšia. Pre ešte väčšiu výzvu je tu ninja turbo. Je to pre vás príliš rýchle.


Čo je nové v režimoch Puzzle v Audiosurf 2:

Rovnako ako v režime Mono, aj načasovanie režimu Puzzle je teraz dôležitejšie ako kedykoľvek predtým. Push, Shuffle, Erase, alebo Scoop blokuje v tých správnych okamihoch, aby ste naplno využili multiplikátorové vylepšenia, ktoré prichádzajú na najintenzívnejšie momenty piesní.


Môžu hráči vytvoriť svoje vlastné mody a skiny na zdieľanie v Steam Workshope?

Áno! K dispozícii je podrobná dokumentácia o sprístupnení skinov Audiosurf 2 na adrese: http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=413812198
Tiež, každý režim a kože v hrách prichádza s skript zdrojový kód a majetok. Hráči môžu použiť niektorý z oficiálnych režimov / skinov ako štartovné miesto.
čítať viac
Audiosurf 2
154% 79
Obľúbená hra
Pridať komentár  Registrácia - login

Hry Audiosurf

Nezávislé Nenáročné Závodné
Riaďte svoju hudbu. Audiosurf je hudobne riadená závodná hra, kde používate vašu hudbu a vytvárate si tak...