Black Mesa

Obnovte Half-Life v tejto vysoko uznávanej, fanúšikovanej rekreácii.

Hlavné informácie
Black Mesa je ocenená fanúšikovská rekonštrukcia prechodu Gordona Freemana do výskumu Black Mesa Research Facility. Spoľahnite sa na Half-Life, revolučný debut spoločnosti Valve Software a zažite hru, ktorá vyzdvihla bar pre celý herný priemysel!

Kľúčové vlastnosti
Nostalgia sa nikdy necítila tak osviežujúca - očakávajte ohromne podrobné prostredie, boj proti starodávnym škandálom a uchopenie príbehu s nezabudnuteľnými znakmi. Úplne nový soundtrack, hlasové herectvo, choreografia a dialóg vytvárajú expanzívnejší a ponornejší zážitok ako kedykoľvek predtým!

Silne aktualizovaný zážitok pre jedného hráča - Viac ako 10-hodinový zážitok pre jedného hráča sa výrazne zlepšil od vydania modu. nové vizuály, nový hlasový prenos, aktualizované stretnutia s hrou, zmeny stability a ďalšie. Xen nie je súčasťou vydania Early Access, ale bude k dispozícii ako bezplatná aktualizácia, keď bude hotová.

Black Mesa Multiplayer - Bojujte s priateľmi alebo proti nim, v dvoch herných režimoch cez 10 ikonických máp z vesmíru Half-Life vrátane Bounce, Gasworks, Stalkyard, Undertow a Crossfire!

Vlastné nástroje na úpravu a amp. Workshop - Používajte rovnaké nástroje ako vývojári! Vytvorte si vlastné mody, režimy a mapy Black Mesa a Black Mesa Multiplayer a potom sa podeľte o svoju prácu a prihláste sa ostatným na Steam Workshop!

Kompletná integrácia pary - zbierajte kompletnú sadu obchodných kariet, pozadia, smajlíky a úspechy! Steam Cloud, Steam Workshop a podpora čiastočného riadenia!

Spustiť. Myslieť. Strieľať. Zdroj ..
čítať viac
Black Mesa
190% 408
Obľúbená hra
Pridať komentár  Registrácia - login