Borderlands 2

Nová éra střílení a drancování je tady. Hrajte za jednoho ze čtyř hledačů pokladů a rozdejte si to se světem plným nebezpečných potvor a bludů a s mozkem všeho zla, Handsome Jackem. Najděte nové kamarády, navlékněte na ně tuny zbraní a zabojujte si po jejich boku v kooperativním módu pro čtyři hráče na nekončící cestě za pomstou a vykoupením napříč neprozkoumanou a nepředvídatelnou planetou plnou života.Hlavní vlastnosti:Zcela nové postavy a třídy: Objevte čtyři nové hratelné postavy Siren, Commando, Gunzerker a Assassin. Vžijte se do role Gunzerkera, jehož vysoce nebezpečná zkušenost mu umožňuje bojovat s dvěma jakýmikoliv zbraněmi ve hře najednou. A to není vše, s těmito zbraněmi budete moci dělat více věcí, než si umíte představit. Dvojité kulomety? V pohodě. Dva rakeťáky? Samozřejmě! Dvojice snajperek? Klidně, pokud chcete! Chcete vyzkoušet jiné styly? Jste spíše přes taktiku? Vyberte si z nepřeberného množství tříd!
Dynamická kooperace po lokální síti a síti internet: Sdílejte svoji cestu se svými kamarády, ať už jsou kdekoliv. Borderlands 2 nabízí propracovaný systém kooperace, díky kterému je možné se do hry připojovat a odpojovat, jak se vám zachce. Již není nutností hru vypínat a znovu zapínat! Samozřejmostí je přenos všech předmětů mezi herními seancemi!
Rozsáhlý příběh: Staňte se přeživším v mrazivé tundře na planetě Pandora a začněte svůj příběh za pomstou a vykoupením. Odhalte zlo za společností Hyperion a rozdejte si to s pachatelem podvodu vesmírných rozměrů – zločincem a současně ředitelem Handsome Jackem. (Možná bychom měli zmínit, že si přivlastnil otevření Trezoru.)
87 bazilionů... všeho: Kromě nového zbraňového systému na vás čeká nepřeberné množství postupně generovaných štítů, granátů, relikvií, modifikací a více zajímavých předmětů. A to jste si mysleli, že původní Borderlands toho měl tuny!
Zcela nová prostředí Pandory: Prokousejte se zcela novými oblastmi Pandory, které jsou živější než kdy předtím! Od arktické tundry, přes nebezpečné nížiny až po tajemné korodující jeskyně a dále... na každém kroku budete překvapeni nepředvídatelností světa Pandory!
Zcela noví nepřátelé: V Borderlands 2 na vás čeká celá tlupa nových protivníků. Mohutní Bullymongové, stvoření připomínající gorily, brutální Stalkeři a mechanická armáda společnosti Hyperion, ovládaná samotným Handsome Jackem, to je jenom zlomek nových nepřátel, se kterými se potkáte v Borderlands 2.Poznámka: Hra Borderlands je ve verzi pro Mac dostupná pouze v angličtině, francouzštině, italštině, němčině a španělštině.
čítať viac
Borderlands 2
177% 384
Obľúbená hra
Borderlands 2
Dátum vydania
20. zář. 2012
Hodnotenie
77%
Cena od
29€
Vývojár
Gearbox Software, Aspyr (Mac), Aspyr (Linux)
Publisher
2K, Aspyr (Mac), Aspyr (Linux)
Pridať komentár  Registrácia - login

Hry Borderlands

Akčné Dobrodružné RPG
Lock, Load & amp; Tvárou v tvár šialenstvo Pripravte sa na to, aby sa myseľ fúkala šialenstvo! Hrajte ako...
Akčné Dobrodružné RPG
LAUNCH INTO THE BORDERLANDS UNIVERSE AND SHOOT ‘N’ LOOT YOUR WAY THROUGH A BRAND NEW...