Brothers in Arms: Earned in Blood

Svojou bezprecedentnou kombináciou pravosti, presvedčivého príbehu a akcie založenej na družstve sa franšíza Brothers in Arms etablovala ako benchmark pre vojenské akčné hry a získala najvyššie priemerné hodnotenie výsledkov každej konzole druhej svetovej vojny (www.gamerankings.com ).
Bratov v zbraniach získaných v krvi pridávajú nové funkcie a herné režimy a stavia sa na prvkoch, ktoré spôsobili, že Brothers in Arms Road na vrchole Hill 30 je neúnavným úspechom.
Obsahuje nový príbeh pre jedného hráča, nové multiplayerové misie, úplne nový režim družstevného štýlu a nové zbrane a vozidlá.
Ďalší zväzok bratov v zbraniach - Ocenená strieľačka druhej svetovej vojny sa vracia s väčšou akciou, príbehom a autentičnosťou, s ktorou kritici a fanúšikovia žijú.
Nový príbeh pre jedného hráča vás prekoná za hranicou 30 - hrajte ako seržant Joe Hartsock a vedie svoj tím za Carentan. Bude na vás a vašom družstve, aby porazili posledné nepriateľské bašty a priniesli do Normandie slobodu.
Nový režim družstva pre viacerých hráčov - Vezmite nepriateľa s priateľom po boku. Spolupracujte a používajte družstvá alebo čelia určitej smrti.
Bezkonkurenčná pravosť? Bojujte so skutočnými leteckými bitkami D-Day, ktoré boli presne vytvorené pod vedením autora, historika a leteckého strážcu Col. Johna Antala, s použitím tisícok oficiálnych fotografií, máp, hlásení po akcii a účtov očitých svedkov.
Nové multiplayerové misie - Taktika online na novej úrovni, Bratia v zbraniach získaných v krvi ponúka viac unikátnych multiplayerových misií.
Režim potýčok - hráči Brothers in Arms získali v krvi a ponúkajú úplne nový režim potýčok, ktorý umožňuje hráčom prehliadnuť si službu prostredníctvom série autentických a čoraz náročnejších vlastných bojových misií.
Nové zbrane a vozidlá - Vyzbrojte sa novými zbraňami, ako je maska ​​na mastnotu M3, a nariaďte nové vozidlá ako M10 "Wolverine" Tank Destroyer.
Silnejší a dynamickejší boj - Vďaka štvrťročnému mestskému prostrediu a novému systému inteligentnej inteligencie novej generácie prináša spoločnosť Brothers In Arms, získaná v krvi, prísne vojenské akcie na ďalšiu úroveň.
čítať viac
Brothers in Arms: Earned in Blood
184% 138
Obľúbená hra
Pridať komentár  Registrácia - login

Hry Brothers in Arms

Akčné Strategické
Založený na skutočnom príbehu, ktorý sa odohráva počas slávneho parašutistického odpratania počas výpravy v...
Akčné Strategické
Brothers in Arms Hell's Highway - kritiky oceňovaná, týmově založená střílečka z...