Call of Duty 2

Call of Duty® 2 opätovne definuje kinematografickú intenzitu a chaos boja, ako to vidia očami obyčajných vojakov, ktorí spolu bojujú v epických konfliktoch druhej svetovej vojny. Pokračovanie Call of Duty v roku 2003, víťazom viac ako 80 ocenení hry roku, Call of Duty 2 ponúka skvelé, intenzívnejšie a realistickejšie bitky ako kedykoľvek predtým vďaka ohromujúcemu obrazu nového motora COD 2.
Tím vývoja druhej svetovej vojny v druhej svetovej vojne sa vracia s neuveriteľným novým zážitkom: vyvinutý spoločnosťou Infinity Ward, tvorcami ocenenej Call of Duty. Nové, bezprecedentné vylepšenia od neuveriteľne realistickej grafiky až po bezproblémovú hrateľnosť, vďaka revolučnému motoru COD2, prevratnému AI a inováciám založeným na voľbách. Krásne vykreslený sneh, dážď, hmla a dym v kombinácii s dynamickým osvetlením a tieňmi robia z toho ešte najintenzívnejší strelec druhej svetovej vojny.
Nové konflikty a nepriatelia v tvár: Call of Duty 2 prináša väčšie bitky, viac tankov, vojakov a výbuchov na obrazovke a väčší záber s širokou škálou miest a prostredí v celom európskom divadle. Boj "Desert Fox" cez spálené piesky severnej Afriky, ako vlna na vlnách nádrží sa stretne v púšti. Použite raketové pohonné háky spolu s vaším tímom armádnych strážcov, aby ste zabili a zmenili útesy Pointe du Hoc proti nemilosrdnému nemeckému protireakcii a prerazili mestským chaosom ako lovec tankov vo vojne roztrhnutom Rusku.
Spoliehajte sa na svoj tím ako nikdy predtým: Tisíce spojeneckých vojakov, ktorí vás obklopujú, si plne uvedomujú meniace sa situácie okolo nich a informujú vás o použití úplne nového kontextu citlivého bojového systému. Budú kresliť nepriateľský oheň, položia si pokrývku pre teba, použijú sa na preteky a pohybujúce sa tanky a varujú vás pred nepriateľskými vojakmi a nepriateľským ohňom.
Voľba založená hrateľnosť: Hrať cez misie v poradí, ktoré považujete za vhodné. Rozhodnete sa hrať ako ostreľovač alebo ako veliteľ tanku? Je to tvoj volanie. Otvorené bojové polia vám umožňujú individualizovať taktiku a zvoliť poradie, v ktorom ste dosiahli svoje ciele.
Multiplayer chaos: Choďte online pre intenzívne Axis vs. Allies tím-založené multiplayerové akcie, stavať na veľmi populárne Call of Duty multiplayer módy.
čítať viac
Call of Duty 2
193% 556
Obľúbená hra
Pridať komentár  Registrácia - login

Hry Call of Duty

Akčné Pre viac hráčov
Ocenený vývojár Gray Matter Interactive nadväzuje na úspech Call of Duty spoločnosti Infinity Ward, ktorý...
Tanky Akčné Dobrodružné
Call of Duty sa vráti a prináša novú definíciu vojny, akú ste nikdy predtým nezažili. Vychádzajúc z výzvy...
Akčné Dobrodružné Strategické
Nejočekávanější hra roku a pokračování nejlépe prodávané akční hry všech dob, Modern...
Akčné Pre viac hráčov
Nový akčný thriller od oceneného tímu spoločnosti Infinity Ward, tvorcov série Call of Duty®, prináša...
Akčné Dobrodružné
Najväčší akčný seriál prvej osoby všetkých čias a pokračovanie minuloročného trháku Call of Duty®: Modern...
Akčné Dobrodružné Nenáročné
Nejlépe prodávaná akční série z pohledu první osoby všech dob se vrací díky epickému...
Akčné Zombie
Call of Duty® přináší odvážně realistickou a kinematickou intenzitu z impozantních bitev...
Akčné Zombie
Obsahuje bonusový obsah digitálnej edície: 1 100 Call of Duty Points ** Call of Duty® sa vracia do...