Call of Duty 2

Call of Duty 2
192% 447
Obľúbená hra
Call of Duty® 2 opätovne definuje kinematografickú intenzitu a chaos boja, ako to vidia očami obyčajných vojakov, ktorí spolu bojujú v epických konfliktoch druhej svetovej vojny. Pokračovanie Call of Duty v roku 2003, víťazom viac ako 80 ocenení hry roku, Call of Duty 2 ponúka skvelé, intenzívnejšie a realistickejšie bitky ako kedykoľvek predtým vďaka ohromujúcemu obrazu nového motora COD 2.
Tím vývoja druhej svetovej vojny v druhej svetovej vojne sa vracia s neuveriteľným novým zážitkom: vyvinutý spoločnosťou Infinity Ward, tvorcami ocenenej Call of Duty. Nové, bezprecedentné vylepšenia od neuveriteľne realistickej grafiky až po bezproblémovú hrateľnosť, vďaka revolučnému motoru COD2, prevratnému AI a inováciám založeným na voľbách. Krásne vykreslený sneh, dážď, hmla a dym v kombinácii s dynamickým osvetlením a tieňmi robia z toho ešte najintenzívnejší strelec druhej svetovej vojny.
Nové konflikty a nepriatelia v tvár: Call of Duty 2 prináša väčšie bitky, viac tankov, vojakov a výbuchov na obrazovke a väčší záber s širokou škálou miest a prostredí v celom európskom divadle. Boj "Desert Fox" cez spálené piesky severnej Afriky, ako vlna na vlnách nádrží sa stretne v púšti. Použite raketové pohonné háky spolu s vaším tímom armádnych strážcov, aby ste zabili a zmenili útesy Pointe du Hoc proti nemilosrdnému nemeckému protireakcii a prerazili mestským chaosom ako lovec tankov vo vojne roztrhnutom Rusku.
Spoliehajte sa na svoj tím ako nikdy predtým: Tisíce spojeneckých vojakov, ktorí vás obklopujú, si plne uvedomujú meniace sa situácie okolo nich a informujú vás o použití úplne nového kontextu citlivého bojového systému. Budú kresliť nepriateľský oheň, položia si pokrývku pre teba, použijú sa na preteky a pohybujúce sa tanky a varujú vás pred nepriateľskými vojakmi a nepriateľským ohňom.
Voľba založená hrateľnosť: Hrať cez misie v poradí, ktoré považujete za vhodné. Rozhodnete sa hrať ako ostreľovač alebo ako veliteľ tanku? Je to tvoj volanie. Otvorené bojové polia vám umožňujú individualizovať taktiku a zvoliť poradie, v ktorom ste dosiahli svoje ciele.
Multiplayer chaos: Choďte online pre intenzívne Axis vs. Allies tím-založené multiplayerové akcie, stavať na veľmi populárne Call of Duty multiplayer módy.
čítať viac
Pridať komentár  Registrácia - login

Hry Call of Duty

Akčné Nenáročné
Ocenený vývojár Gray Matter Interactive nadväzuje na úspech Call of Duty spoločnosti Infinity Ward, ktorý...
Tanky Akčné Dobrodružné
Call of Duty sa vráti a prináša novú definíciu vojny, akú ste nikdy predtým nezažili. Vychádzajúc z výzvy...
Akčné Dobrodružné Strategické
Nejočekávanější hra roku a pokračování nejlépe prodávané akční hry všech dob, Modern...
Akčné Zombie
Nový akčný thriller od oceneného tímu spoločnosti Infinity Ward, tvorcov série Call of Duty®, prináša...
Akčné Dobrodružné Free to play
Najväčší akčný seriál prvej osoby všetkých čias a pokračovanie minuloročného trháku Call of Duty®: Modern...
Akčné Dobrodružné Nenáročné
Nejlépe prodávaná akční série z pohledu první osoby všech dob se vrací díky epickému...
Akčné Zombie
Call of Duty® přináší odvážně realistickou a kinematickou intenzitu z impozantních bitev...
Akčné Zombie
Obsahuje bonusový obsah digitálnej edície: 1 100 Call of Duty Points ** Call of Duty® sa vracia do...