Cave Story+

Cave Story, pravděpodobně nejznámější nezávislá hra všech dob, nabízí zcela originální příběh zabalený do osobnosti, tajemna a akční zábavy. Cave Story je akční adventura od kritiky oceňovaného nezávislého designéra Daisuke Amaya nebo-li Pixela, jak mu říkají jeho fanoušci. Tato hra, která přetéká bezkonkurenčním šarmem a charakterem, vás zavede do unikátního světa, kde volně žije zvědavá rasa nevinných, králíkům podobných tvorů, kteří se nazývají Mimigové.
Probudíte se v temné jeskyni bez jakýchkoliv vzpomínek na to, kdo jste, odkud jste nebo proč jste na takovém místě. Odhalením vesnice Mimigů objevíte, že kdysi bezstarostní Mimigové jsou nyní v nebezpečí v rukou šíleného vědce. Jediná naděje Mimigů leží plně na ramenech tichého chlapce, který trpí ztrátou paměti a nepamatuje si ani své vlastní jméno.
Běhejte, skákejte, střílejte, létejte a vše prozkoumávejte na své cestě napříč masivním akčním dobrodružstvím, které připomíná 8 a 16-bitové hry. Ujměte se kontroly a poznejte prameny síly tohoto světa, zastavte pomateného padoucha a zachraňte Mimigy!Klíčové vlastnosti:Originální (320x240) grafika a vylepšená „HD“ grafika
Remasterovaná hudba i původní soundtrack
Velké množství nových/starých artworků a hudby!
Šest nových herních režimů (včetně režimů Wind Fortress, Boss Rush a dalších!)
Přes 20 epických soubojů s bossy napříč celým ostrovem Mimigů
15 úrovní k prozkoumávání v rozlehlém světě
10 unikátních zbraní k nalezení a vylepšení
Kompatibilita s USB ovladači
Čtyři unikátní zakončení
Budoucí aktualizace obsahu
čítať viac
Cave Story+
183% 110
Obľúbená hra
Cave Story+
Dátum vydania
22. lis. 2011
Hodnotenie
83%
Cena od
14€
Vývojár
Nicalis, Inc., Studio Pixel
Publisher
Nicalis, Inc.
Pridať komentár  Registrácia - login