Crysis

Prispôsobiť sa prežiť? Epos príbeh preniká hráčom do neustále sa meniaceho prostredia a prinúti ich, aby prispôsobili svoju taktiku a prístup ku dobývaniu bojových polôh, od novo zmrazenej džungle až po mimozemskú gravitáciu cudzieho prostredia.
Obliecť sa! ?? Špičková technológia Nanosuit umožňuje hráčom rozšíriť svoje schopnosti v reálnom čase na bojovom poli. Hráči sa môžu rozhodnúť zvýšiť svoju rýchlosť, silu, obrnenie a maskovacie schopnosti na prístup k situáciám v kreatívnych taktických spôsoboch.
Prispôsobiteľné zbrane? Obrovský arzenál modulárnej zbrane dáva hráčovi bezprecedentnú kontrolu nad svojim štýlom hry. Zničte opozíciu s experimentálnymi zbraňami, objavte cudziu technológiu a používajte vlastnú muníciu od zápalných nábojov až po taktickú muníciu, ktorá ticho môže spať nepriateľov.
Prišiel som, videl som, zvíťazil som ?? Priateľský nepriateľ AI vyzýva hráčov, aby vyhodnotili situáciu a strategicky sa k nej pristupovali. Nie je to o najrýchlejšom spúšťacom prstu? hráči sú vyzvaní, aby boli aktívni v boji, nie reaktívni.
Zero-G hry? Bojujte so strašlivými cudzími druhmi v skutočnom prostredí s nulovou gravitáciou, kde fyzika mení všetko, čo hráči musia prispôsobiť pohybu v Zero-G a bojovať s odzbrojením z ich zbraní a viac.
Grafika novej generácie? Postavené zo základov pomocou kryštálového CryenGINE 2 , vizuály spoločnosti Crysis definujú "najnovší stav techniky". s plnou podporou DX10 a škálovateľnými možnosťami na dosiahnutie pevného výkonu na starších počítačoch.
Otvorený, fyzikálny svet? Vyberte si vlastnú cestu otvoreným svetom Crysis, zničte prekážky, vediete vozidlá z VTOL na člny a používate samotné prostredie proti svojim nepriateľom. [/ List]
čítať viac
Crysis
178% 687
Obľúbená hra
Pridať komentár  Registrácia - login

Hry Crysis

Akčné Dobrodružné
Dech beroucí prídavek pre hru roku 2007 *: Hrajte za seržanta Sykese a zažijte úplne nový druh boja....
Akčné Dobrodružné
Mimozemšťané pustoší New York City a jen vy máte technologii vhodnou k přežití....