Crysis Warhead

Crysis Warhead
184% 95
Obľúbená hra
Dech beroucí prídavek pre hru roku 2007 *: Hrajte za seržanta Sykese a zažijte úplne nový druh boja. Štandardná bojová misia za nepriateľskými líniami sa stáva mimoriadne dôležitou, keď zistíte, že vaši nepriatelia zajali niečo životne dôležité pre budúcu vojnu. Je na vás získať späť tento náklad, a to za jakoukoľvek cenu.
Hra je minútou od minuty výbušnejšia a dynamičtější: nové prispôsobiteľné zbrane, nové vozidlá, nové fotorealistické lokality na preskúmanie a úplne interaktívnu vojenskú zónu na ovládanie.
Vylepšená ľudská i mimozemská umelá inteligencia: inteligentní nepriatelia, väčšie výzvy, úplne nová podpora aliancií.
Obsahuje Crysis Wars®, rozšírený zážitok zo hry pre viacerých hráčov s novými online režimami a 21 mapami vrátane siedmich úplne nových máp na boj proti ostatným hráčom.
Crysis Warhead je samostatná hra a k hraní nevyžaduje vlastníctvo hry Crysis.
* PC GAMER
Preložené z:
Dech beroucí přídavek pro hru roku 2007*: Hrajte za seržanta Sykese a zažijte zcela nový druh boje. Standardní bojová mise za nepřátelskými liniemi se stane nesmírně důležitou, když zjistíte, že vaši nepřátelé zajali něco životně důležitého pro budoucí válku. Je na vás získat zpět tento náklad, a to za jakoukoliv cenu.
Hra je minutu od minuty výbušnější a dynamičtější: nové přizpůsobitelné zbraně, nová vozidla, nové fotorealistické lokace k prozkoumání a zcela interaktivní válečná zóna k ovládnutí.
Vylepšená lidská i mimozemská umělá inteligence: inteligentní nepřátelé, větší výzvy, a zcela nová podpora spojeneckých jednotek.
Obsahuje Crysis Wars®, rozšířený zážitek ze hry pro více hráčů s novými online režimy a 21 mapami včetně sedmi zcela nových map pro boj proti ostatním hráčům.
Crysis Warhead je samostatná hra a ke hraní nevyžaduje vlastnictví hry Crysis.
*PC GAMER
čítať viac
Pridať komentár  Registrácia - login