Cuphead
192% 134
Obľúbená hra
Cuphead je klasická akčná strieľačka, ktorá kladie veľký dôraz na boj s bossom. Grafika a ozvučenie sa inšpirovali kreslenými groteskami z 30. rokov 20. storočia a vznikli za starostlivého využitia dobových technikov, takže si môžete vychutnať tradičné ručne kreslené animácie, vodné zázemie a originálne jazzové nahrávky.
  
   Zahrajte si za Cupheada alebo Mugmana (v režime pre jedného hráča alebo v miestnej spolupráci) a vydajte sa na preskúmanie zvláštnych svetov, získajte nové zbrane, naučte sa silné superchvaty a objavte tajomstvá tajomstva, ako sa snažíte splácať svoj dlh k ďáblom!
Preložené z:
Cuphead je klasická akční střílečka, která klade velký důraz na boje s bossy. Grafika a ozvučení se inspirovaly kreslenými groteskami z 30. let 20. století a vznikly za pečlivého využití dobových technik, takže se můžete těšit na tradiční ručně kreslené animace, vodová pozadí a originální jazzové nahrávky.

Zahrajte si za Cupheada nebo Mugmana (v režimu pro jednoho hráče či v lokální kooperaci) a vydejte se na průzkum podivných světů, získejte nové zbraně, naučte se silné superchvaty a objevte skrytá tajemství, zatímco se budete snažit splatit svůj dluh ďáblu!
čítať viac
Pridať komentár  Registrácia - login