Dead Space 2

V Dead Space 2 sa pripojíte k Isaacovi Clarkemu, systémovému inžinierovi z Dead Space, keď sa prebudí tri roky po hrozných udalostiach na USG Ishimura. Ishimura bola hviezdou triedy Planetcracker obliehanou grotesknou reanimáciou jeho mŕtvej posádky, známej ako "Necromorphs".

Po odhalení podivného artefaktu známeho ako Marker sa Isaac ocitne na roztiahnutej vesmírnej stanici na obežnej dráhe okolo Saturnu. Nedá sa spomenúť, ako sa sem dostal a sužoval s napätými vínami svojej mŕtvej priateľky Nicole, musí prežiť ďalšie krvavé prepuknutie Necromorphov, keď bojuje proti odpovediam, ktoré dúfajú, že ukončí celý chaos.

Kľúčové vlastnosti: Roztrhajte priestor s plným 360 stupňovým pohybom.
Pritiahol sadu zničujúcich nástrojov, aby sa strach dostal do vesmíru. Impale Necromorphs do steny s Javelin, použitie zdokonalených telekinesis otočiť končatiny do smrtiace zbrane, rastú silné rozpadajúce sa výlety bane, alebo vytvoriť porušenie trupu, aby nasať skupinu monster von do vesmíru.
Vybuchte Isaacove obleky na rakety s nulovou gravitáciou ako nikdy predtým. Preskúmajte hĺbku rozšírenia a stretnite sa s novými bezbariérovými bojovými a fyziky-založenými hádankami s plným pohybom 360⁰.Online vylúčenie zodpovednosti: INTERNETOVÝ PRIPOJENIE, ONLINE AUTHENTICÁCIA A PRIJÍMANIE LICENČNEJ DOHODY KONEČNÉHO UŽÍVATEĽA, KTORÉ JE POTREBNÉ HRAŤ. PRÍSTUP K ONLINEU SLUŽBÁM ALEBO VLASTNÍKOM VYŽADUJE EA ÚČET A REGISTRÁCIA HRY S PRIJATÝM SÉRIOVÝM KÓDOM PRE ONE-TIME USE. REGISTRÁCIA JE OBMEDZENÁ NA JEDNU EA ÚČET NA SÉRIOVÝ KÓD, KTORÝ JE POUŽÍVANÝ NEPOVEDAJÚCI. EA ONLINE POLITIKA OCHRANY OSOBNÝCH ÚDAJOV A PODMIENKY SLUŽBY MÔŽU BYŤ NASLEDUJÚC NA http://www.ea.com/ . MUSÍTE BYŤ 13+, KTORÝ SA REGISTRUJE NA EA ÚČET. GAME POUŽÍVA TECHNOLÓGIU OCHRANY UVEDENÝCH VO VÝROBKU SOLIDSHIELD. (Http://www.solidshield.com/en ). HRAŤ SA MÔŽE PREHRÁVAŤ AŽ DO DVA POČÍTAČOV; UŽÍVATEĽI MÔŽE RIADIŤ, KTORÉ POČÍTAČE JE AUTORIZOVANÉ ALEBO VYMÁHANÉ ZA POČÍTAČOVÚ HRU. NÁVŠTEVA http://activate.ea.com/deauthorize/ ĎALŠIE INFORMÁCIE O DE-AUTHORIZATION. EA MÔŽE POSKYTOVAŤ URČITÝ INCREMENTÁLNY OBSAH A / ALEBO AKTUALIZÁCIA ZA ŽIADNY DODATOČNÝ POPLATOK, AK A AKO JE K DISPOZÍCII.
čítať viac
Dead Space 2
195% 201
Obľúbená hra
Dead Space 2
Dátum vydania
26. led. 2011
Hodnotenie
95%
Cena od
14€
Vývojár
Visceral Games
Publisher
Electronic Arts
Pridať komentár  Registrácia - login

Hry Dead Space

Akčné Dobrodružné
Pouze již mrtvý přežije. Obrovská vesmírná těžařská loď se porouchá po odhalení záhadného...