Deceit

Podvod testuje vaše inštinkty v dôvere a klamstve v multiplayerovej strieľačke prvej osoby. Prebúdza sa v azyle na zvuk neznámeho hlasu, obklopený piatimi ďalšími. Tretina vašej skupiny bola infikovaná vírusom, ale kto utiekne? Pri prechode budovu bude moc prebiehať vytváraním temnoty, ktorá umožní infikovaným hráčom premeniť sa na svoju teroristickú formu a štrajk. Nájdite spojencov a úplné ciele v okolí mapy, aby ste zlepšili svoje šance na prežitie.

Prostredie bolo špeciálne nastavené tak, aby spôsobilo konflikt medzi skupinou a vytváralo pochybnosti o skutočných zámeroch hráčov. Infikovaní sa budú pokúšať zakryť svoje pokusy o sabotáž v skupine, zatiaľ čo ostatní budú sledovať toto podozrivé správanie a pokúsiť sa spojiť síl s ľuďmi, o ktorých si myslia, že môžu veriť.

Keď prechádzate cez mapu, narazíte na ciele, ktoré vám pomôžu prežiť a postupovať smerom k východu. Budete však musieť rozhodnúť, čo je pre vás najdôležitejšie a či budete spolupracovať alebo bojovať s ostatnými hráčmi nad nimi. S každým rozhodnutím dávajú hráči viac informácií a informáciu, na ktorý tím sa budete pravdepodobne venovať. Avšak vnímanie každej akcie sa nemusí nevyhnutne považovať za spravodlivé zastúpenie ostatných o vašich zámeroch, pretože pravda môže byť ľahko skreslená.

Na mape sa nachádzajú čierne obdobia, ktoré umožňujú infikovaným premeniť sa na to, čo je známe ako ich teroristická forma. V tejto podobe sú oveľa rýchlejšie, silnejšie a majú nočné videnie, iba s jednou slabosťou: svetlom. V tejto podobe sú nakazené skutočne desivé a s množstvom intenzívnych zabíjajúcich animácií budú hráči schopní vytvoriť niekoľko strašidelných, ale aj zábavných momentov.

Celkovo hrateľnosť zahŕňa šialenstvo rýchlych bojov v kombinácii so strategickým mapovaním polohy a samozrejme aj psychologické aspekty určovania toho, kto je infikovaný.
čítať viac
Deceit
189% 413
Obľúbená hra
Pridať komentár  Registrácia - login