Digimon Masters Online

Digimon Masters Online je najnovší MMO, ktorý sa vyznačuje stále obľúbenou franšízou Digimon. Táto dlho očakávaná hra bude obsahovať hlbší RPG zážitok, vylepšenú grafiku a boj s real-time bojujúcimi s adrenalínom. Obaja noví a dlhoroční fanúšikovia Digimon sa teraz môžu ponoriť do tohto nového epického dobrodružstva so svojimi vlastnými Digimons.What je Digimon?
Digimon, skratka pre digitálne monštrá, je celosvetovo populárny japonský mediálny koncert, ktorý je súčasťou nespočetných televíznych seriálov / animes, manga, videohier, filmov, hračiek, kartových hier a pod. Digimons sú stvorenia žijúce v digitálnom svete rôznymi komunikačnými sieťami ľudstva a ich vývojármi.

Digimons sú vychovávané ľuďmi nazývanými "Tamers" a oni idú na napínavé dobrodružstvá, aby porazili zlo Digimons a ľudských darebákov, ktorí sa snažia zničiť mier digitálneho sveta a skutočného sveta.

Tento svet sa nachádza v hlavnom hostiteľskom počítači, Yggdrasil, a je riadený / riadený umelou inteligenciou.
Všetky Digimons majú jedinečnú umelú inteligenciu, ktorá im umožňuje myslieť, posúdiť a komunikovať.

Vzhľadom k tomu, že Digimons každý rastú od mladosti až po dospelé formy, prechádzajú niekoľkými krokmi Digivolution (Digi-Egg - Rookie - Champion - Ultimate - Mega), aby sa stali silnejšími a prežili.
MMO-založený boj v reálnom čase s nepriateľmi100 + žoldnier Digimons Digimon jazdecké módyRaid šéfovia, dungeony (Party režim k dispozícii) Digimon / príslušenstvo výstuže systemUp až 50 Mapy a svety (oveľa viac!) Guild systém spolu s radami a tituly Priateľský systémTrading systemAchievement & titulyPredajný systémCosty & avatary
čítať viac
Digimon Masters Online
154% 441
Obľúbená hra
Pridať komentár  Registrácia - login