Dota 2
177% 2673
Obľúbená hra
Najhranejšie hra v službe Steam

Milióny hráčov z celého sveta vstupujú každý deň do bitky v koži viac ako sto hrdinov Doty. A nezávisle na tom, či ide o ich desiaty alebo tisíci zápas, zakaždým objavia niečo nové. Pravidelné aktualizácie navyše zaisťujú neustály vývoj hrateľnosti, vlastností a hrdinov a DotA 2 vďaka nim žije svojím vlastným životom.Jedno bojisko, nekonečno možností

Čo sa týka rozdielnosti hrdinov, schopností a predmetov, nemá Dota konkurenciu a žiadne dva zápasy v nej nie sú rovnaké. Akýkoľvek hrdina dokáže zastať viac rolí a priehrštie predmetov pomôže s prispôsobením všetkým možným situáciám. DotA 2 Vám nehovorí, ako hrať. Naopak, necháva Vám úplne voľnú ruku.Všetci hrdinovia zadarmo

Balans hrateľnosti je poznávacím znamením Doty a aby sa zabezpečilo, že všetci budú mať rovnaké východiskové podmienky, je základný obsah hry dostupný všetkým bez rozdielu. Hráči síce môžu zbierať kozmetické predmety a ďalšie doplnky herného sveta, však všetko, čo je potrebné na hranie (vrátane všetkých hrdinov), nestojí ani korunu.Čím viac hráčov, tým viac zábavy

Dota je komplexný a neustále sa vyvíja, ale nikdy nie je neskoro na to začať ju hrať.

Naučte sa základy v kooperatívnych zápasoch s topánky. Zlepšite svoje vedomosti skúšaním hrdinov. A predovšetkým naskočte do prepracovaného vyhľadávania zápasov, ktoré Vás vždy spojí s najvhodnejšími hráčmi.
Preložené z:
Nejhranější hra ve službě Steam
Miliony hráčů z celého světa vstupují každý den do bitvy v kůži více než sta hrdinů Doty. A nezávisle na tom, jestli jde o jejich desátý nebo tisící zápas, pokaždé objeví něco nového. Pravidelné aktualizace navíc zajišťují neustálý vývoj hratelnosti, vlastností a hrdinů a Dota 2 díky nim žije svým vlastním životem.
Jedno bojiště, nekonečno možností
Co se týče rozdílnosti hrdinů, schopností a předmětů, nemá Dota konkurenci a žádné dva zápasy v ní nejsou stejné. Jakýkoli hrdina dokáže zastat více rolí a přehršel předmětů pomůže s přizpůsobením všem možným situacím. Dota 2 Vám neříká, jak hrát. Naopak, nechává Vám naprosto volnou ruku.
Všichni hrdinové zdarma
Balanc hratelnosti je poznávacím znamením Doty a aby bylo zajištěno, že všichni budou mít stejné výchozí podmínky, je základní obsah hry dostupný všem bez rozdílu. Hráči sice mohou sbírat kosmetické předměty a další doplňky herního světa, nicméně vše, co je potřeba ke hraní (včetně všech hrdinů), nestojí ani korunu.
Čím více hráčů, tím více zábavy
Dota je komplexní a neustále se vyvíjí, ale nikdy není pozdě na to začít ji hrát.
Naučte se základy v kooperativních zápasech s boty. Zlepšete své znalosti zkoušením hrdinů. A především naskočte do propracovaného vyhledávání zápasů, které Vás vždy spojí s nejvhodnějšími hráči.
čítať viac
Pridať komentár  Registrácia - login