Dragon Souls

Dragon Souls vám umožní hrať ako drak v jednom z dostupných dračích letov: Čierna, Červená, Zelená, Modrá. Cieľom je jednoducho zbierať všetky pamiatky roztrúsené po celom svete. Ale s obyvateľmi, mestami a inými drakmi, aby ste od nich odobrali tie isté veci, je to jednoduchšie povedané, ako to urobiť.

Zástancovia nášho sveta nemajú žiadnu nádej na to, aby sa postavili proti vám. Jedinou skutočnou hrozbou budú aj ostatní draci, ktorí, samozrejme, chcú to isté, čo chcete, a sú ochotní vás zabiť.

Jedná sa o hru o hranie ako o skutočne strašný drak, nie o plazivých plazoch s krídlami ao jeden pomalý / vyhnúť sa útoku. Mali by ste očakávať, že budete vždy na prstoch, rýchlo sa pohybovať a umiestňovať pri používaní nespočetných útokov. Všetky tieto schopnosti budú silnejšie s vyrovnávaním a rozšírením moci vášho draka.

Každý hráč ovláda jediného draka, ktorý môže bojovať vo vzduchu alebo na zemi. Náš bojový systém je rýchlym tempom a zahŕňa fyzický, magický a bojový boj. Rovnako ako u iných podobných hier, niektoré kombinácie kúziel a schopností budú prirodzene synergizovať. Môžete nájsť tieto kombinácie na maximalizáciu vášho pokroku, alebo budete ovládaní ostatnými hráčmi?

Aká bude tvoja vláda teroru? Všetci draci milujú zlato - ale koreň tejto lásky je viac ako len fascinácia - je zdrojom celej vašej moci. Keď zbierate zlato, váš drak sa zvýši sily, úrovňou a veľkosťou.

Toto je váš najvýznamnejší zdroj a je získaný zabitím obyvateľov a ich obydlí. Mestá a cestujúci medzi nimi musia byť "oslobodení". ich bremena, aby ste získali moc. Aby ste dosiahli čo najlepšie využitie zdrojov, budete musieť uprednostniť vaše útoky, aby ste maximalizovali rast vášho výkonu.

Samozrejme, že aj ostatní draci majú značné zlato, ktoré by ste mohli vziať ... ak ich môžete poraziť.Každý hráč bude mať štyri úrovne schopností vybrať si pre každý typ draka, s niekoľkými schopnosťami v každej vrstve, čím poskytne zhruba 56 jedinečných schopností draka pri štarte hry. Na jednu vrstvu je možné vybrať len jednu schopnosť, takže možné kombinácie hry sa značne líšia. Akonáhle budú vybrané schopnosti, budú k dispozícii len na určitých úrovniach. Na celom svete sú roztrúsené náhodné relikvie. Tieto pozostatky sú nárokom na trón pre dračí svet. Akonáhle sa všetky pamiatky vrátia na den draka, hra sa vyhrá a dobyvateľ korunuje. Buďte však opatrní, keď zhromažďujete pozostatky, pretože majú spôsob, akým môžete získať súťaž. Pre každého, koho máte, uľahčite ostatným hráčom, aby vás našli, a to aj z ďalekých miest.

Najväčšia časť o Relikách je, ako vám môžu pomôcť. Nie sú to len prvky "veľkého výkonu" nikdy nemôžete používať. Namiesto toho každá relikvie poskytuje špeciálnu schopnosť, ktorú môžete priradiť drakovi kedykoľvek počas zápasu. Na aktiváciu je možné zvoliť iba 4 relikvie a stratíte, ak zomriete. Buďte teda opatrní, ktoré relikvie sa rozhodnete udržať s vami.

Niektoré dosky môžu mať iba 5 alebo 6 pozostatkov, zatiaľ čo iné môžu obsahovať viac ako 20. Použitie schopností na "lietať" a zmeniť štýl hry tak, aby ste čo najlepšie využili svoje schopnosti a dostupné relikvie, je kľúčom k získaniu tejto hry.Samozrejme, všetci ostatní draci hľadajú viac energie. Takže budete často bojovať s ďalšími drakmi, aby ste ich okradli z ich hordy a odstrániť ich z behu.

Ale nebojte sa príliš veľa. Za predpokladu, že sa vrátite späť na svoj Den, môžete zostať v ňom krátko. Zanecháte svoj deň úplne uzdravený a bude mať "zlatý buff" na vás, ktorá výrazne zvyšuje vašu silu. Budete obmedzené na to, ako často môžete zadávať svoj deň.Máme veľa nápadov, ako by sa táto hra mohla vyvinúť do oveľa väčšej hry, ale najprv chceme získať spätnú väzbu od hráča a zverejniť pôvodný koncept. Tu sú niektoré naše nápady. Dajte nám vedieť, ako sa cítite o každom z nich. Pozývame spätnú väzbu.

Factions
Každý drak začína v určitej frakcii. Občania tej frakcie budú priateľskí, takže draci budú musieť cestovať do iných frakcií, aby získali zlato. Možno zaviesť partnerstvo s denizens pre zhromažďovanie spustením útočiacich strán proti iným drakovým dunám.

Tímová hra
Sólová hra má svoje problémy. Niektoré formy tímovej hry sa plánujú do budúcnosti. To sa môže dosiahnuť iba prostredníctvom frakcií, možno aj viac.

pátrajúci
Dobrá linka hľadania môže vytvoriť úžasný príbeh. Plánujte vidieť, ako starší draci vyháňajú questy s hlbokým príbehom.

Denizen Riders
Aký lepší spôsob, ako zaviesť nové schopnosti, ako drakoví jazdci, aby pomohli. Lučiari, mági, kto vie ...
čítať viac
Dragon Souls
303
Obľúbená hra
Pridať komentár  Registrácia - login