Dungeons & Dragons: Chronicles of Mystara

Dungeons & Draci: Kroniky Mystary prinášajú prepracovanie dvoch klasických hitov Capcom - Dungeons & Draci: Tower of Doom a Dungeons & Draci: Shadow over Mystara - spoločne v jednom konečnom digitálnom balíku.

Rovnako ako v arkádach, až štyria hráči si vyberú svoju triedu charakteru predtým, ako bojujú proti mýtickým zvieratám z vesmíru Dungeons and Dragons s kombináciou melee, range a magických útokov. Kľúčové vlastnostiGGPO Enhanced Online With Drop-in / Drop -out Play Co-Op: GGPO dôveryhodnosti v komunite prináša bezproblémový online zážitok, ktorý umožňuje až štyrom hráčom, aby sa dostali do hry alebo sa z neho prebiehali.
Klasická arkádová hra s novým twistom: Hráči si môžu vychutnať pôvodné arkádové módy alebo zamiešať hrateľnosť s pravidlami domu, ktoré môžu úplne zmeniť zážitok.
Niekoľko príkladov domácich pravidiel:
    Nerozbitné - Vybavené predmety majú nekonečnú trvanlivosť. Nikdy sa nestarajte o zlomenie!
           Enemy Rush - Boj s časom v tomto špeciálnom režime Time Attack. Začnite hodiny hry s 30 sekundami a zvyšujte hodiny s každým nepriateľom, ktorý zabijete!
           Urobte to dážď - bohatý rýchlo! Nepriatelia a truhly padajú tony zlata!
    Systém Challenge: Novo zavedený systém podobný RPG, ktorý sa hodí na existujúce hry a poskytuje hráčovi nespočetné množstvo výziev na dokončenie. Hráči sa môžu vyrovnať a získať mince Vault, ktoré sa majú použiť v trezore.
Vault: Pokladnica odomykateľných kociek a hernej kořisti si môžete zakúpiť s mincami Vault získanými prostredníctvom systému Challenge.
Vizualizátor znakov: Tento nástroj na vizualizáciu používateľského rozhrania sleduje tie znaky, ktoré hráči a ich priatelia najčastejšie používajú. Hráči môžu tento nástroj využiť na vytvorenie vyrovnanejšieho posádky pre dungeonov pre viacerých hráčov alebo na to, ktoré nesprávne použité znaky by mali vyskúšať ďalej.
Leaderboardy & Pripojená arkáda: Hráči dokážu sledovať, ako sa postavia proti svojim priateľom prostredníctvom rebríčkov a tiež zobrazia úplný rozpis štatistiky súvisiacich s hrou.
čítať viac
Dungeons & Dragons: Chronicles of Mystara
160% 230
Obľúbená hra
Pridať komentár  Registrácia - login