Elite Dangerous

Elite Dangerous je definitívne masívny multiplayerový vesmírny epos, ktorý prináša originálnu adventúru do sveta modernej generácie s pripojenou galaxiou, vyvíjajúcim sa rozprávaním a celistvosťou galaxie Mliečnej dráhy.

Počnúc iba malou hviezdnou loďou a niekoľkými kreditmi, hráči robia všetko, čo je potrebné na získanie zručností, vedomostí, bohatstva a sily na to, aby prežili vo futuristickej galaxii v krku a postavili sa medzi radov kultovej Elity. Vo veku galaktických veľmocí a medzihviezdnej vojny príbeh každého hráča ovplyvňuje jedinečný herný zážitok a ručne sa rozvíjajúci rozprávanie. Vlády padajú, bitky sú stratené a vyhrali sa a hranice ľudstva sú pretvorené, všetko činnosťou hráčov.

400 miliárd hviezdnych systémov. Nekonečná sloboda. Blaze Your Trail.

Galaxia divov
400 miliárd hviezdnych systémov Mliečnej dráhy je etapou hry Elite Dangerous. Skutočné hviezdy, planéty, mesiace, polia asteroidov a čierne diery našej vlastnej galaxie sú postavené na ich skutočných epických proporciách v najväčšom navrhnutom hernom priestore v histórii videohier.

Unikátny zážitok z pripojenej hry
Vlády padajú, bitky sú stratené a vyhrali sa a hranice ľudstva sú pretvorené, všetko činnosťou hráčov. Vo veku galaktických veľmocí a medzihviezdnej vojny ovplyvňuje osobný príbeh každého hráča súvisiacu galaxiu a ručne sa rozvíjajúce rozprávanie.

Blaze Your Trail
Zlepšite svoju loď a prispôsobte si každý komponent, keď pátrajete, skúmate, bojujete, míňate, pašujete, obchodujete a prežijete v galaxii z hrdzavej vody z roku 3301. Robte všetko, čo je potrebné na získanie zručností, vedomostí, bohatstva a sily na to, aby sa postavili medzi pozície Elite.

Masívne multiplayer
Vychutnajte si nepredvídateľné stretnutia s hráčmi z celého sveta v obrovskom masívnom multiplayerovom priestore Elite Dangerous. Zažite spojenú galaxiu samotnú v režime Sólo alebo s hráčmi na celom svete v Open Play, kde sa každý pilot, ktorému čelíte, môže stať dôveryhodným spojencom alebo vašim najnebezpečnejším nepriateľom. Budete musieť zaregistrovať zadarmo Elite Dangerous účet s Frontier hrať hru.

Živá hra
Elite Dangerous rastie a rozširuje sa o nové funkcie a obsah. Hlavné aktualizácie reagujú na to, ako chcú hráči hrať a vytvárať nové možnosti hrania pre stovky tisíc hráčov, ktorí spolupracujú, súťažia a skúmajú spolu v spojenej galaxii.

Originálne otvorené svetové dobrodružstvo
Elite Dangerous je tretím pokračovaním Elite v žánri 1984, ktorá prináša originálne dobrodružstvo v otvorenom svete do modernej generácie s prepojenou galaxiou, vyvíjajúcim sa rozprávaním a celou Mliečnou dráhou vytvorenou v plnom galaktickom pomere.
čítať viac
Elite Dangerous
183% 78
Obľúbená hra
Pridať komentár  Registrácia - login