Eximius: Seize the Frontline

Eximius je strategická akčná strieľačka (FPS / RTS Hybrid), ktorá sa zameriava na boj proti skupine.Eximius kombinuje taktickú hernú hru First Person Shooter s strategickou rozhodovacou stratégiou stratégie Real-Time Strategy (RTS) na vysokej úrovni. Hra obsahuje konkurenčné tímové súboje 5v5, kde hráči odrážajú post-apokalyptické mestské prostredie.
 
Hrajte ako veliteľ (RTS); vybudovať základňu, vyškoliť armádu a zavolať podporné schopnosti, ktoré pomôžu svojim spojencom na zemi získať územie.

Hrajte ako dôstojník (FPS); viesť svoju jednotku pechoty do boja a rozdrviť svojich nepriateľov svojou agilnou taktikou alebo hrubou silou. Zachyťte zdroje pre svoj tím, vylepšite zbrane a vybavte svoj tím vhodnými zbraňami.Eximius poskytuje viacúrovňový herný zážitok, kde si každý hráč môže vybrať, že bude hrať odlišnú rolu a bude bojovať nielen s mozgami, ale aj s mozgami. Odborný strelec by mohol byť prekročený, napadnutý a zahltený, ak by bol chytený na nesprávnom mieste. Zatiaľ čo skriptovací dôstojník mohol byť zavraždený v správnom momente na frontline.ObjectivesCieľom hry je vyhrať tým, že držíte najviac víťazných bodov. Alternatívne, ak sú vaše sily dostatočne silné, môžete úplne zničiť základňu nepriateľa a okamžite vyhrať zápas. Veliteľstvo veliteľstva nemôže byť prestavané a hra bude okamžite ukončená.
Axeron Corporation (AXR)
AXR je súkromná výskumná organizácia, ktorá sa stala bezpečnostným dodávateľom mimo globálnych potrieb. Keďže je vedúcou vedou, mnohí veria, že táto bohatá organizácia má kľúčové technológie, ktoré by mohli priniesť globálny mier. S obmedzenou pracovnou silou vyrába priemyselný komplex Axeron vysoko pokročilé drôty pre svoju pracovnú silu, a to tak pre vojenské, ako aj pre nepojazdné použitie. Táto nepolapiteľná organizácia funguje mimoriadne organizovaným a tajným spôsobom. Národy, ktoré sa rozhodnú financovať AXR, to robia za svoju vyspelú vedeckú schopnosť a dôveru, že budú riešením rastúcej mutantnej hrozby.

Globálna bezpečnostná sila (GSF)
Mierovská organizácia založená po prvej počiatočnej veľkej vojne; Nadácia GSF je postavená na princípoch zabezpečenia stien, obnovy ľudských pozostalostí a obnovy civilizovaného sveta. Prikazujú najväčšiu vojenskú silu na svete a pracujú na takmer neobmedzenom rozpočte. Národy, ktoré sa rozhodnú financovať GSF, tak robia za svoje obrovské armády a ich celosvetovú prítomnosť.


Bezproblémová prechod

Ako veliteľ, ste aj dôstojník. Ale máte navyše možnosť prepínať sa na rozhranie RTS zhora nadol, aby ste vytvorili základňu a jednotky príkazov. Agresívny veliteľ sa môže tiež zapojiť do boja v prednej línii, ale zvyčajne sa očakáva, že zostane v relatívnej bezpečnosti a bude riadiť rozvoj základne. Veliteľ musí byť nominovaný tímom.
Základná budova

Vzhľadom na to, že hra Eximius sa točí okolo bitiek Team vs Team, každý tím zdieľa základňu, zdroj a technologický strom. Veliteľ RTS podporovať bojové operácie prostredníctvom výcviku peších jednotiek a vozidiel, budovania základne a volania v náletoch alebo podporných schopnostiach.
Vlakové jednotky
Veliteľ môže výcvik AI pechoty a priradiť ich hráčom. Vedie ich ako dôstojník na fronte; váš tím bude rozumne bojovať s vami, obliekať vás a pomôcť vám tak útočne a obranne.
Taktické bitky

Rozhodnite sa o svojich bojových úlohách a nákup zbraní vhodných pre váš štýl hry a taktiku. Vaša zbraň a vybavenie určujú vaše úlohy v tíme. Reagujte na nepriateľskú stratégiu s príslušnou palebnou silou a zariadeniami; či už ide o vozidlá, masívne množstvo pechoty alebo záludné hráčov.
Odomknúť technológie

Ako rastú vaše zdroje a technológie, môžete vybudovať stále výkonnejšie jednotky, ako sú napríklad pancierové vozidlá, bojové lietadlá a elitní vojaci. Váš tím môže tiež získať silné tímové schopnosti, keď sa dostanete do nových úrovní. Zavolajte delostrelectvo, nasadzujte rýchlu odozvu alebo spustite údery EMP.
BattleSuits

Vrcholom palebnej sily každého družstva je legendárny bojový oblek. Vybavenie battlesuits umožňuje hráčom používať silné schopnosti, zvýšiť štatistiky a je schopný tlačiť frontline oveľa rýchlejšie. Dôstojníci si budú môcť vybrať niekoľko bitevných vecí, každý s vlastným štýlom hry a sériou schopností.
čítať viac
Eximius: Seize the Frontline
169% 139
Obľúbená hra
Pridať komentár  Registrácia - login