Gal*Gun VR

Žijte sen o tom, že ste obklopení hordami roztomilých dievčat, ktoré vás bláznivo zamilujú vo virtuálnej realite! V Gal * Gun VR hráte ako mladý muž, ktorý sa zrazu stane najobľúbenejším chlapcom okolo seba a musíte sa vyhnúť pretekaniu dievčat so svojím verným Feromone Shot tým, že im dáte eufóriu! je presne ten druh hry, pre ktorý bol VR navrhnutý! V Gal * Gun je virtuálna realita skutočne * lepšia ako realita! Skúsenosti s radosťou obklopiť krásne dievčatá, len tentoraz si môžete vychutnať tento svet z každého uhla! Zamerajte sa na slabé miesta dievčat, aby ste im dali eufóriu! Máte ciele dosiahnuť, takže nemôžete len skončiť s prvá dievča, ktorá skáče do vašich rúk, že? To je miesto, kde váš verný Feromón Shot vstúpi do hry! Použite túto snímku, aby ste získali eufóriu dievčat, a chráňte sa pred ich priznaním lásky, keď prechádzate fázami.
Rôzne dievčatá majú rôzne slabé miesta - strieľajú tieto škvrny a dostanete "Ecstasy Shot". okamžite dávajte dievčine eufóriu a zvyšujte svoje skóre. Použite nový "Demon Sweeper" aby demonštrovali niektorých démonov! Démoni z Gal * Gun Double Peace sú v plnej sile a spôsobujú problémy kdekoľvek idú! Našťastie máte teraz nový nástroj, ktorý vám pomôže poraziť ich: Demon Sweeper! Strieľajte démonov, ktorí majú dievčatá, aby ich zlikvidovali, potom ich vysajte so svojim démonom Sweeperom Pozrite sa hlboko do očích dievčat, aby ste sa stali "Lovestruck"! oči sa začne naplniť špeciálny obrys vášho zraku.
Keď sa meradlo naplní, dievčatá sa stanú "Lovestruck".
Zatiaľ čo sú to "Lovestruck", ich streľba kdekoľvek sa bude považovať za "Ecstacy Shot" a všetky ostatné dievčatá, ktoré stoja v blízkosti dievčaťa Lovestruck, sa dostanú zachytené efektom a dostávajú eufóriu. dlhý deň, keď sa odvracia úplne miláčik dievčatá a démon bustujúci v akadémii, je čas na nejaký jeden na jedného s dievčaťom, ktorý sa vám páči! Pozvite ich na svoju podložku, aby ste s nimi spolupracovali a dozvedeli sa viac o nich, ako napríklad aké nohavičky nosia! Zachyťte svoje najkrajšie momenty na filme! Stlačte a podržte tlačidlo grip na vybavenie fotoaparátu a potom stlačte spúšť kamera je vybavená na fotografovanie.
Ak sa vám podarí vylepšiť fotografiu dievčenských nohavičiek, odomknete špeciálny úspech! Každé dievčenské nohavičky majú svoje vlastné úspechy, takže si ich pripravte a uvidíte, či ich môžete zbierať!
čítať viac
Gal*Gun VR
192% 383
Obľúbená hra
Gal*Gun VR
Dátum vydania
9. srp. 2017
Hodnotenie
92%
Cena od
27€
Vývojár
INTI CREATES CO., LTD.
Publisher
INTI CREATES CO., LTD.
Pridať komentár  Registrácia - login