Guacamelee! 2

Brawling nikdy nebol krásnejší! Dlho očakávané pokračovanie v hitparáde je tu: Guacamelee! 2 prináša lucháta Juan Aguacate z dôchodku pre ohromujúce nové dobrodružstvo v štýle Metroidvania.Preskúmajte obrovský, ručne remeselnícky svet inšpirovaný mexickou kultúrou a folklórom, naplnený šerednými novými darebáci a čarodejníkmi (a niekoľkými starými priateľmi!). Zoznámte sa s hlbokým repertoárom pohybov kostí, aby ste odrazili skeletové hordy a prekonali množstvo výziev na platformovanie.
... a ktorý povedal niečo o Chicken Illuminati? Kľúčové vlastnosti: Nové pohyby ako Eagle Boost, Pollo Shot a ďalšie pridávajú k Juanovi arzenálu bojových a plošinových schopností.
Nové právomoci pre Juanovu kuraciu formu! Vynikajúca platforma na kuriatke, boj a skúmanie. Viac kurča, ako budete môcť zvládnuť (pravdepodobne).
Epické dobrodružstvo v živých a mŕtvych svetoch, v rozmedzí časových a priestorových rozdielov - nádhernejšia než kedykoľvek predtým vďaka fantastickému vykresľovaciemu motoru.
Väčšie mapy, dvakrát toľko nepriateľských typov ako prvá hra a zoznam excentrických nových šéfov.
Objavte "trénerov" z celého sveta, porazte ich výzvy a upgradujte svoje schopnosti.
Soundtrack s novou hudbou od skladateľov pôvodného Guacamelee! OST, plus skladby od špeciálnych hostí Mariachi Entertainment System!
Drop-in / drop-out 4-hráčsky miestny co-op cez celý príbeh.
čítať viac
Guacamelee! 2
196% 195
Obľúbená hra
Pridať komentár  Registrácia - login

Hry Guacamelee!

Akčné Dobrodružné Nezávislé
Guacamelee! Gold Edition je akčný platformačný nástroj v štýle Metroid-vania, ktorý je umiestnený v...