Gunsmith

Gunsmith je skúsenosť v oblasti priemyselného manažmentu, kde začínate svoju vlastnú zbrojársku spoločnosť. Začnete tým, že vyberiete malú prázdnu továreň, v ktorej chcete začať cestu.

Odtiaľ môžete požiadať a získať licencie na začatie výroby prvých vojenských položiek. Vytvoríte svoju továreň odomknutím strojov a technológií. Na začiatku budete mať veľmi málo a vláda vám nedovolí vyrábať vážnejšie veci, kým sa vaša povesť nezvýši. S tým, čo máte dovolené, môžete začať vyrábať niektoré produkty.

Začnete tým, že budete môcť robiť malé takmer neškodné veci, ako sú bojové topánky, bojové nohavice, bojové vesty bez amour. Akonáhle začnete plniť tieto objednávky, budete mať možnosť požiadať o odblokovanie ešte viac licencií na rozšírenie vašej továrne a vytváranie nových a smrteľnejších položiek. Nakoniec vám bude udelená licencia na výrobu brnenia, potom munície, potom strelných zbraní, výbušnín a zoznam pokračuje ďalej.

To však nie je jediné. Vytvoríte si povesť s vašimi klientmi z celého sveta. Môžu požiadať o určité položky, ktoré nemusia byť technicky zákonné, alebo by vás mohli chcieť zaplatiť diamantmi, hotovosťou alebo zlatom. Ak sa rozhodnete obchodovať s takýmito ľuďmi, čo je na vás ako predajca zbraní. Vždy vám ponúknu veľmi atraktívnu cenu, pretože budú platiť za anonymitu.

Ako budete prepravovať tovar? Nezákonné zbrane zvyčajne cestujú nelegálnym spôsobom a toto je niečo, čo budete musieť zvážiť v závislosti od toho, s kým ste sa rozhodli spolupracovať.

Gunsmith sa nielen zastaví vo výrobe, ale pokračuje v politickej sfére, poskytuje vám príležitosť manipulovať s globálnymi situáciami, tlačiť politikov určitými spôsobmi a spôsobiť konflikty na základe predaja väčšieho množstva zbraní na vytvorenie ešte väčšieho zisku. (To v žiadnom prípade nie je inšpirované všetkým, čo sa v súčasnosti deje vo svete)

Budete na vás, aby ste ako Gunsmith prekonali všetky tieto výzvy a nakoniec nasýtili trh a dosiahli čo najväčší zisk. Ako to urobíte, bude na vás.
čítať viac
Gunsmith
185% 231
Obľúbená hra
Pridať komentár  Registrácia - login