Hand of Fate

Pridajte Hand of Fate 2 do svojho zoznamu želaní, aby ste sa držali krok s upozornením a uvoľnite detaily!

"Slová sa mi nepodarí opísať, ako sa bez problémov Defiant Development podarilo zmiešať prispôsobený zážitkový aspekt herných palubných hier s hack-and-slash vzrušenie akčných RPG. - Escapista

"Ak ste fanúšikom starých školských dobrodružných kníh, Gauntlet z jeho slávnych dní, zberateľské kartové hry, Rogue alebo len všeobecná fantázia, táto hra je pre vás" - Gamestyle 9/10

"Či už ste CCG veterán alebo nie, musíte hrať túto hru ... práve teraz!" - Godisageek 9/10

"Najnovší projekt spoločnosti Defiant Development sa cíti ako hranie prispôsobiteľnej kartovej hry, Dungeons & Draci a Batman: Arkham Azyl v rovnakom čase; ak táto myšlienka vás nezaujíma, potom netuším, čo bude. " Gaming Union 9 / 10Deckbuilding prichádza do života v ruke osudu!
Neuveriteľne opakovateľná séria questov - zarobte nové karty, postavte svoju palubu a potom ju pokúste poraziť!

Za hranicou trinástich brán na konci sveta sa hrá hru života a smrti. Nakreslite si svoje karty, hrajte ruky a objavte svoj osud. Hand of Fate je hybridný roguelike / action-RPG / deck builder, v ktorom hráč vytvára súbor kariet na palube, ktorý sa potom používa na vyriešenie dungeonových podláh, cez ktoré dobrodružstvo. Po vstupe do boja všetky karty, ktoré hráč zhromaždil do svojich rúk, ako plne modelované 3D aktíva a boj začne.

Zostavte svoju palubu, vstúpte do sveta ruky osudu a pripravte sa na tvár eso Skulls.Key Vlastnosti Stolná kartová hra priniesla do živého života.
 Unikátny vzhľad hry.
 Viscerálne akcie - RPG boj.
 Zariadenie na výmenu hier a jednotlivé položky robia každú hru jedinečnou.
 Stovky stretnutí, predmetov, zbroj, zbrane, artefakty a tajomstvá na odomknutie.
 Jedinečná mechanika budov na palube vám umožní prispôsobiť si vlastné dobrodružstvo, keď sa snažíte poraziť Jack, kráľovnú a kráľa každého obleku.
Odporúča sa ovládač Microsoft Xbox 360® (alebo ekvivalent).
čítať viac
Hand of Fate
173% 315
Obľúbená hra
Pridať komentár  Registrácia - login

Hry Hand of Fate

Akčné Nezávislé Strategické
Hand of Fate 2 je prehliadka dungeonov vo svete temnej fantázie. Majte si živú boardgame, kde je každá...