House of the Dying Sun

Táto hra podporuje ovládanie rebinding, ale iba dvojité analógové herné klávesnice a klávesnica & režimy myši sú oficiálne podporované v režime desktop.
VR vyžaduje dvojitú analógovú gamepad.
Regulátory HOTAS nie sú oficiálne podporované a sú na vlastné riziko!
Dom umierajúceho slnka je taktická vesmírna strieľačka, ktorá vás postaví do kokpitu najviac smrteľného stíhača impéria a vo vedení Harbingerovej flotily. Nájdite nepriateľov svojej umírajúcej ríše a vylepšite svoje vojnové lode pomocou nových zbraní a schopností získaných počas vašej teroristickej kampane. Kľúčové vlastnosti: Classic Space Sim Combat: Fly z kokpitu Executor Mk II s hrou silne ovplyvnenou titánmi z minulosti
 Vezmite príkaz: Uveďte príkazy na akékoľvek plavidlo vo vašom lietadle z taktického prehľadu, prejdite na iného bojovníka alebo pozastavte čas a starostlivo zvážte ďalší pohyb
 Replayable Scenarios: Vyberte si jednu zo štyroch čoraz brutálnejších ťažkostí v každom z 14 scenárov kampane.
 Výkonné upgrady: Kompletné bonusové ciele na získanie špeciálnych upgrade flotíl, ako je napríklad Gap Drive alebo Kamikaze Chassis. Budete ich potrebovať na riešenie najťažších scenárov.
 VR & Podpora monitora: dom Dying Sun bola starostlivo navrhnutá pre tradičné monitory a slúchadlá VR, ako napríklad HTC Vive. Tiež podporuje displeje 21: 9!
čítať viac
House of the Dying Sun
190% 235
Obľúbená hra
House of the Dying Sun
Dátum vydania
1. lis. 2016
Hodnotenie
90%
Cena od
19€
Vývojár
Marauder Interactive, LLC
Publisher
Marauder Interactive, LLC
Pridať komentár  Registrácia - login