Hover

Hover je rýchla multiplayerová hra Parkour vo futuristickom 3D Open World.

Hra sa koná v ECP17, mesto s vysokými technológiami, nazývané tiež Hover City svojimi obyvateľmi a nachádza sa na vzdialenej planéte. Veľký správca prerušil komunikáciu s galaktickou jednotou a založil silnú diktatúru. Baviť sa stalo nelegálnym a zábava je vyhnaná.Ste zodpovední za tím mladých povstalcov, Hráčov, ktorí bojujú proti novým zákonom proti voľnému času utláčajúcim mesto. Vybavené špičkovými zariadeniami umožňujúcimi úžasné skoky a rýchlosť, idú po meste, aby sabotovali propagandu, pomohli občanom a našli spôsob, ako sa dostať na orbitálnu stanicu. Týmto spôsobom mohli varovať Galaktickú úniu a ukončiť útlak.

Vznášadlo je jediný a multiplayerový zážitok. Kedykoľvek môžete okamžite prechádzať z režimu offline do režimu online a pridať sa k svojim priateľom alebo hráčom z celého sveta a prekonať dobrodružstvo tým, že spolupracujete alebo hráte proti nim. Bez ohľadu na to, kde ste a čo robíte, budete sa môcť pripojiť. Hover je tiež komunitou riadená hra ponúkajúca mnohým nástrojom pre hráčov na vytvorenie misií alebo mini hier.
Amazing CityHover City je obrovské futuristické farebné mesto. Jeho budovy ponúkajú úchvatné vertikálne ihriská.

Úplná otvorená WorldExperience úplnú slobodu. Preskúmajte mesto od jeho panorámu k undergroundu, zatiaľ čo robíte "parkour", triky a vysokorýchlostné preteky.

Vytvorte svoj team10 k dispozícii na odomknutie. Zlepšite svoje schopnosti na vytvorenie dokonalého tímu. Môžete tiež prispôsobiť ich farby.

Rôzne herné hryKľúčové akcie sú založené na nervových pretekoch a úžasných trikoch, ale hra ponúka aj veľa alternatívnych spôsobov, ako hrať z tajných misií do športových zápasov s priateľmi.

Vyberte si svoje skúsenostiPrechádzajte okamžite z jedného na viac hráčov, kedykoľvek budete chcieť. Prehrávajte prvú alebo tretiu osobu alebo aktivujte automatickú kameru, ktorá zmieša oba a ponúka dynamický zážitok.

Vytvorte si vlastné výzvy Bez toho, aby ste opustili hru, použite veľmi jednoduchý editor na vytvorenie vlastných úloh, ktoré môžete hrať sólo alebo multiplayer.

Crazy Movements Vybavené high-tech obleky, hráči sú schopní bežať šialene rýchlo, skĺznuť, odskočiť, odtrhnúť steny a realizovať neuveriteľné skoky. Ako veľa spôsobov, ako hrať s Verticality mesta a uniknúť polícii.

Triky a CombosDemonstrate svoje zručnosti tým, že si uvedomíte, grinds a bláznivé triky a dokázať, že ste hodný stať sa jeden z lídrov odporu. Počas misie pre viacerých hráčov si uvedomte neuveriteľné kombá, aby ste vytvorili Ohromujúcu auru, ktorá zníži morálne súperov a posilní štatistiky vašich spojencov.

Skúsenosti, zručnosť a čipyZískajte skúsenosti a odomknite čipy, ktoré zlepšujú schopnosti vašich hráčov. Môžete obchodovať s náhradnými čipmi, aby ste získali lepšie prostredníctvom obchodného systému E-Swap.

Online Multiplayer Spojte svojich priateľov online kedykoľvek a pokračujte v dobrodružstve spoločne, či už spolupracujete alebo pracujete proti nim. Zúčastnite sa závodov, udalostí alebo bodových bitiek vytvorených v reálnom čase komunitou.
čítať viac
Hover
189% 273
Obľúbená hra
Hover
Dátum vydania
31. kvě. 2017
Hodnotenie
89%
Vývojár
Midgar Studio, Fusty Game
Publisher
Dear Villagers
Pridať komentár  Registrácia - login

Hry Hover

Akčné Nezávislé RPG
Hovership Havoc je sci-fi dvojitá palica strelca s bitkami tretej osoby. Výbuch cez miestnosti...