Ignis: Duels of Wizards

Využite unikátnu bojovú mechaniku, ktorá vám umožní kontrolovať cestu každého projektilu. Vyhnite sa prekážkam, prekĺznite okolo svojich súperov a vyhnite sa im, aby spôsobili rýchly a rozhodujúci úder. K dispozícii máte obrovský arzenál magických zbraní - vrhajúc hrôzostrašné kúzla AoE, privádzajú meteory z neba, zvolajú príšerné stvorenia na pomoc, kladú na svojich nepriateľov oslabujúce kliatby alebo ich zakončia veľkolepými útokmi. Teraz ho skombinujte s rýchlym, v reálnom čase a náročným duelovým systémom, aby ste zažili virtuálne čarodejníctvo ako nikdy predtým!

Zúčastnite sa Grand turnaja - rozlúštite záhadu za kameňmi Ignis a určte, kto je najväčší čarodejník zo všetkých. Vyberte si medzi mocnými čarodejníkmi - každý majster iného tajomného štýlu s jedinečným súborom upgradovateľných kúziel a pasívnych zručností. Ochladzujte krv v žilách svojich nepriateľov, sledujte, ako ich telá horia v pekelných plameňoch alebo z nich vysajú život! Či už počujete starodávne šamanské rytmy alebo dôveru v akademické vedomosti a alchýmiu, nezabudnite, že bude len jeden víťaz turnaja. Radšej sa uistite, že ste posledný.

Otestujte si svoje reflexné, taktické zmysly a vysoké zručnosti proti ostatným hráčom v rôznych režimoch bitky. Súťažte na rôznych stupňoch s nastaviteľnými vlastnosťami, ako sú napríklad dodatočné power-ups, bariéry alebo ricocheting projektily. Súboj svojich priateľov na rozdelenej obrazovke, aby ste zistili, kto skutočne zvládol tajomné umenie alebo spojil sily, aby zvíťazil nad neustále sa učiacim AI. Potom si vezmite výzvu a bojuj proti iným čarodejníkom po celom svete ... ak sa cítiš dosť odvážne.
čítať viac
Ignis: Duels of Wizards
44
Obľúbená hra
Pridať komentár  Registrácia - login