Kingdoms of Amalur: Reckoning

V myslích nejprodávanějšího spisovatele z New York Times R.A. Salvatora, tvůrce postavy Spawna Todda McFarlana a hlavního designera hry Elder Scrolls IV: Oblivion Kena Rolstona se zrodila myšlenka vytvořit Kingdoms of Amalur: Reckoning, novou RPG hru, která se odehrává ve světě, který stojí za spasení. Vytvořte si takovou postavu, jakou jste si vždycky přáli, a následně si rozviňte vlastní styl hraní díky revolučnímu systému Destiny. Zvolte si vaši cestu a probojujte se mistrovsky vytvořeným světem, který přináší ten nejintenzivnější, nejvstřícnější a nejpřizpůsobitelnější RPG zážitek všech dob.Hlavní rysy:
Obrovský svět k prozkoumání, přeplněný impozantním a silným příběhem jako z románu
Odhalte všechna tajemství Amaluru, od živého města Rathir přes rozlehlý kraj Dalentarth až k ponurým kobkám Brigand Hall Caverns, v herní době, která pohltí stovky hodin hraní.
Zachraňte svět, který je rozpolcen krutou válkou a ovládněte klíč k nesmrtelnosti jako první válečník, který byl vzkříšen a unikl tak ze spárů smrti. Proměňte nedostatek vašich vzpomínek a minulosti ve výhodu a vezměte osud do vlastních rukou.
Prozkoumejte obsáhlé úrovně ve světě s vlastní fiktivní 10,000 letou historií, který vytvořil nejprodávanější spisovatel z New York Times R.A. Salvatore. Intenzivní akční souboje
Přizpůsobte vaši hru dynamickému soubojovému systému, který přináší tu nejintenzivnější a nejvstřícnější akci, kterou jste dosud u žádného RPG neviděli.
Propojujte útoky kouzly a zbraněmi a zvyšte si skóre v celé řadě soubojů s nepřáteli a poté je dorazte vaším brutálním útokem Fateshift. Zvolte si svůj osud pomocí plně přizpůsobitelných herních tříd
Vytvořte si takovou postavu, jakou jste si vždycky přáli, díky novému revolučnímu systému Destiny, který umožní rozvinout vaši herní třídu podle vašeho herního stylu.
Vytvořte a modifikujte si svého hrdinu pomocí miliónů různých kombinací dovedností, schopností, zbraní a brnění.
čítať viac
Kingdoms of Amalur: Reckoning
185% 204
Obľúbená hra
Pridať komentár  Registrácia - login