Left 4 Dead

Od spoločnosti Valve (tvorcov Counter-Strike, Half-Life a ďalších hier) prichádza hra Left 4 Dead, kooperatívnej hororová akcia pre PC a Xbox360, v ktorej až štyria hráči bojujú v snahe o prežitie s hordami zombie a strašnými zmutovaným monštrami.
Dej zasadený okamžite po vypuknutí zombie apokalypsy vás prevedie cez kooperatívny mód v štyroch unikátnych "filmoch", kde preživší utekajú cez strechy opustené metropoly, mesto duchov na vidieku a čierno-čierny les, aby utiekli zničenej Ground Zero preliezol infikovanými nepriateľmi. Každý "film" je zložený z piatich veľkých máp a môže byť hraný jedným až štyrmi hráčmi s dôrazom na tímovú spoluprácu a taktiku.
Nová technológia pomenovaná "AI Director" je použitá pre generáciu unikátny hry zakaždým, keď hráte. Director prispôsobuje počet a frekventovanosť útokov zombií vášmu výkonu, vďaka čomu sa ocitnete uprostred rýchleho, ale nie neprekonateľného Hollywoodského hororu.
Návyková single playerové, kooperatívny a multiplayerová hrateľnosť akčné hry od tvorcov hier Counter-Strike a Half-Life
Mód Versus vám umožní hru štyroch proti štyrom s vašimi priateľmi, v hre ako človek čo sa pokúša sa zachrániť, alebo ako boss zombie, ktorý sa pred ničím nezastaví, aby zlikvidoval preživší
Skúste ako dlho s vašimi priateľmi vydržíte proti hordám infikovaných v novom Survival režime
Pokročilá funkcia AI Director dynamicky vytvára unikátne a intenzívnu skúsenosť, zakaždým keď hráte hru
20 máp, 10 zbraní a nekonečné možnosti v štyroch rozľahlých "filmoch"
Tvorba hier, štatistiky, rebríčky a systém odmien poháňajú kolaboratívne hranie
čítať viac
Left 4 Dead
196% 142
Obľúbená hra
Pridať komentár  Registrácia - login

Hry Left 4 Dead

Akčné Dobrodružné
Left 4 Dead 2 (L4D2), hra odehrávající se v zombie apokalypse, je velmi očekávané...