Life Goes On: Done to Death

Život pokračuje: Hotovo na smrť je komiks-morbid plošinovka, kde ste sprievodca hrdinských rytierov k ich zániku a použiť mŕtve telá na riešenie hádaniek. Chcú žiť navždy, mocný kráľ pošle svoju rytiersku armádu, aby našiel pohár života. Na tomto výprave budete prizvať rytiera za rytierom, aby ste brutálne obetovali. Oddeľte rytierov na hroty, aby ste vytvorili bezpečnú cestu. Chyť rytiera na pílový list, aby ste ju priviedli na tlačidlo. Zmrazte rytierov na bloky ľadu, aby ste dosiahli vyššiu úroveň.Budete tiež elektrovať rytierov, aby ste otvorili dvere, vybočili rytieri z delá a dokonca zombifikovali rytiera, aby ste boli svojim násilným, šialeným priateľom. Pri cestovaní cez zradné a pasce zaujaté svety neukazujete žiadne milosrdenstvo na vyriešenie každej náročnej hádanky.V tejto hre smrť nie je prekážkou. Je to jediný spôsob, ako pokročiť

Musíte zomrieť na vyriešenie hádaniek.

Dúfame, že ste v poriadku s zabíjaním rytierov, pretože to je dosť skrútený spôsob, ako vyriešiť hádanky! Umíranie je jediný spôsob, ako pokročiť. Keď obetujete rytierov, zistíte, ako používať mŕtve telá s mechanizmami v hre na vyriešenie každej náročnej hádanky.Morbidná, ale komická hra.

Zabijete toľkých rytierov, môžete dokonca cítiť ľútosť! Ale vrhanie bláznivého rytiera do pilového kotúča alebo otočenie jedného do vášho násilného, ​​puzzle-riešenia priateľ je komický. Dôverujte nám.Vibrujúci, pasce-hnaný svetov.

Cesta cez 65 úrovní v rámci štyroch živých, farebných svetov plných lávy, ľadu, jamy, portály, zombie, kanóny a mnoho ďalšieho. A existujú mimoriadne náročné úrovne pre hardcore puzzle-addicts.Unlockable klobúky a zbrane. (Hlúpe, samozrejme!)

Môžeš nájsť šálku života na hlave koňa? Okrem riešenia hádaniek budete môcť odomknúť zábavné klobúky a zbrane. Vaši rytieri sa rozmnožia na hlúpych klobúkoch, ako sú čiapky a barety, a ovládajú ešte silnejšie zbrane ako mŕtve ryby a špachtle.Nájdi Jeffa!

Kto je Jeff? No, on je chlpatý, roztomilý a číha na každej úrovni. Budete jeho priateľom?Výzvy!

K dispozícii sú ceny za riešenie úrovní s najmenším počtom rytierov a ich dokončenie v rekordnom čase!Život pokračuje: Hotovo na smrť tiež obsahuje kick-ass šéf boj, mapa-integrovaný príbeh, zbrojnica pre kontrolu všetkých klobúk a zbrane a ďalšie funkcie, ktoré vás bude smiať na smrť.
čítať viac
Life Goes On: Done to Death
1100% 282
Obľúbená hra
Life Goes On: Done to Death
Dátum vydania
17. dub. 2014
Hodnotenie
100%
Cena od
9€
Vývojár
Infinite Monkeys Entertainment Ltd.
Publisher
Infinite Monkeys Entertainment Ltd.
Pridať komentár  Registrácia - login