Maelstrom

Ponurá fantázia v kombinácii s búrlivým námorným bojom v živom monštrom nasýtenom svete! Kapitánom Orc, trpaslík alebo ľudská vojnová loď a vyplávajte turbulentný Abyssal Ocean, aby ste mohli hrať on-line multiplayer, vo voľnom pre všetky alebo na flotily.


Cieľom je: Zplodiť toľko zlata, ako je to možné, zatiaľ čo prekonanie a prekonanie všetkých ostatných a byť posledná plavba loďou.
Buďte bezohľadní! Sink ostatné hráči lode, vziať ich kořisti a zbierať ich odmenu!
Buďte chamtiví! Mapy sú posiate plovoucimi pokladnicami a loďami nabitými zlatom.
Buďte mazaný! Ako zápas prebieha, hladové morské príšery sa stávajú agresívnejšími a zasahujú do bezpečných vôd. Lode sa môžu plaviť dovnútra. Lode plaviace sa v "mŕtvych vodách" príliš dlho skončia ako monster chow!
Buďte nepotopiteľný! Na konci zápasu môžu byť lode vylepšené a prispôsobené s kapitánmi, delami, brnení, kamarátmi a ďalšími!
BOMBASTICKÉ BROADSIDY! Deň sú srdcom boja v Maelströme. Dělové gule sú fyzicky ovládané, s významným palcovým oblúkom a časom visí, čo znamená, že predikcia a dobrý cieľ sú nevyhnutné na efektívne riešenie škôd. Na prijímajúcom konci môžu hráči s dobrými reakciami a očakávaniami spojenými s pohyblivou loďou vyhnúť prichádzajúcemu požiaru.

VOJENSKÉ VÍŤANIE S WITS Nepriateľské lode môžu byť zapletené, zbičované a na palube! Chytrý kapitán na mori sa stane bohatým kapitánom na zemi.
 
Skúste sa manévrovať sa cez napučiavajúce more a pripraviť svoju loď na stláčanie. Čím rýchlejšia loď sa pohybuje, tým viac zničujúca bude kolízia na náraz!

Hľadáte priateľskejší prístup? Držte obe lode na mieste, zatiaľ čo posádky to bojujú. Zábery budú nakoniec prerezané, takže akcie na palubu trvajú len krátku dobu. Ak jedna posádka dokáže zabiť všetky nepriateľské posádky, zapália nepriateľskú loď a zasielajú ju do hĺbky!


ARMOR, AMMO A POSITIONAL POŠKODENIEKaždá loď má pancier na všetkých štyroch stranách. Pancierové časti slúžia ako dodatočná obrana proti poškodeniu tejto strany a musia byť zničené skôr, ako sa môže poškodiť trup lode. Manévrovanie, aby ste udržali svoje brnenie medzi vami a vašim nepriateľom, je životne dôležité pre to, aby ste sa zdržiavali na brehu - a hľadanie poškodených strán nepriateľa vás urobí oveľa smrteľnejšími v boji!
Každé kanón má prístup k troch druhom streliva a môže sa počas boja vymeniť, aby vyhovoval situácii. Munícia je neobmedzená.
 Železo strieľal výbuchy kusov z pancierov a lodného trupu.
 Reťazový zásah sa používa na skartovanie nepriateľských plachiet a ochromenie rýchlosti lode.
 Grapeshot zabíja nepriateľskú posádku a robí lode ľahšie na palubu. LUCKING DEEPLike oceán, v ktorom žijú, morské príšery sú titanickými silami prírody. Postihujú neopatrných kapitánov a môžu zničiť loď celú. Rovnako ako tento Murkwater Thrasher.


Každá loď v Maelströme je postava s farebnou históriou a unikátnymi zbraňami, ako aj silné a slabé stránky ako rýchlosť, palebná sila, posádka a húževnatosť. Existuje veľa unikátnych lodí, ktoré sú pre hráčov k dispozícii na odomknutie a objavovanie sa.ASHBORNE, ĽUDSKÝ FRIGÁT
Ashborne neuveriteľne potláča šírku a ovládajú kúzlo-infúzne zápalné munície, jedinečné pre ňu, ktoré zapaľujú nepriateľské lode! Ľudia dobre navrhnuté lode ľudstva Phoenix Empire sú najrýchlejšie na hladine. Každá loď je vyzbrojená veľkým množstvom najmodernejších kanónov, ktoré sú k dispozícii, čo im dáva bezkonkurenčný rozsah a šírku palebnej sily.
 Veľká rýchlosť
 Výkonné širokopásmové
 Veľký rozsah ORC skryté lode sú neuveriteľne manévrovateľné a majú veľké množstvo kanónov smerujúcich dopredu, čím sa stávajú smrteľnými pri prenasledovaní. Samotní orci sú divokými bojovníkmi, ktorí nemajú v boji v priebehu akcií nástupu.
 Smrtelné nastúpenie
 Veľké stláčanie
 Vytvárajúca sa agilita DOBRVESPrevádza pohŕdané krehké drevo a krehké plachty, namiesto toho vyrába oceľové pancierové parníky. Dwarvenské lode dokážu vydržať oveľa viac trestov ako lode iných pretekov a sú vyzbrojené masívnymi obrovskými kanónmi na všetkých stranách. Aj keď nie sú najskrihnutejšie, všetky trpasličné lode môžu prepínať rýchlosť a plachtiť späť.
 Robustné brnenie
 Všesmerové kanóny
 Lode sa môžu obrátiť


Žiadne ďalšie nákupy nie sú potrebné na to, aby si hru v plnej miere užívala. Inými slovami, neexistujú žiadne boxy, mikrotransakcie alebo čokoľvek iného. Budúci obsah sa pridá do voliteľných balíkov DLC alebo sa bezplatne sprístupní komunite. Naším cieľom je udržať hru zdravú a komunitu spokojní.


Sľubujeme, že dostanete Maelstrom do vašich rúk v plne hrateľnom a zábavnom stave a udržíte zdravú hru; zabezpečiť transparentnosť a prehľad o rozhodnutiach týkajúcich sa Maelstromu na všetkých úrovniach, obrovských a zrnitých. Ak chcete počúvať a reagovať na to, čo hráči chcú .. Najdôležitejšie je, aby sme uctili vieru a dôveru, ktorú ste vložili do nášho nákupu hry. Už ste čoskoro!
čítať viac
Maelstrom
184% 313
Obľúbená hra
Pridať komentár  Registrácia - login