Murdered: Soul Suspect

Najťažší zločin, ktorý chcete vyriešiť, je vašim vlastným.

Murdered: Soul Suspect je nadprirodzený detektívový thriller, ktorý vyzýva hráčov, aby vyriešili pravdepodobne najťažší prípad všetkých ... vlastných vrážd.

Keď Ronan O'Connor, detektív s kostolnou minulosťou, dostane do zajatia s násilným vloupáním, jeho život je prerušený brutálnym a neúprosným vrahom.

Šokovaný, že sa ocitol v posmrtnom živote, jeho jediným únikom z nepokojného sveta "Duska" je odhaliť pravdu za jeho vrahom, vystopovať ho a priviesť ho k spravodlivosti pomocou svojho detektívneho inštinktu a nových nadprirodzených schopností.

Ako Ronan máte slobodu objavovať moderné mestečko Salem: drevené domy v štýle New England, úzke uličky, gotické kostoly a duševný azyl pre stopy. Bojové démonické ducha zachrániť svoju dušu a odhaliť šokujúce odhalenie toho, kto je zodpovedný za vašu smrť.FUNKCIE: VLASTNOSTI:
Tmavý detektívny thriller s nadprirodzeným zákrutom: riešenie vašej vlastnej vraždy z posmrtného života.

Skrútený príbeh podporovaný veľkým obsadením postáv neustále vyvoláva otázky nad tajomstvami, ktoré Salem zakrýva.

Preskúmajte svet živých a mŕtvych v Salem, rozpačitom meste s hlboko zakorenenými väzbami na nadprirodzené a tajomné. Voľne sa pohybujte z miesta, kde sa prenasleduje, a dokonca aj keď ste dokončili vyšetrovanie, vráťte sa na predchádzajúce scény, aby ste sledovali nových potenciálnych zákazníkov.

Vyšetrujte svoju vraždu pomocou nadprirodzených schopností; majú ľudia čítať ich myseľ, ovplyvňovať ich myšlienky alebo vidieť a počúvať to, čo vedia. Sledujte vedenie prechádzkou cez steny a teleport. Objavte nové informácie tým, že odkryjete spomienky skryté v Záložke alebo vypočujete mŕtve. Použite poltergeistické zručnosti na vytvorenie rozptýlenia a naučte sa ďalšie stopy.

Hľadajte stovky zberateľských predmetov, vedľajších úloh a prípadov od občanov Salemu, aby ste sa dozvedeli fakty o meste a jeho ľuďoch, zlepšili poradie detektívu a pomohli vám spojiť pravdu o vrahovi.

Prežite silných démonických duchov, ktorí pohltia duše v presvedčení, že môžu získať svoje vlastné. Strategicky používajte nadprirodzené schopnosti, aby ste sa vyhli a prežili ich predtým, ako odtrhnú vašu dušu navždy.
čítať viac
Murdered: Soul Suspect
186% 266
Obľúbená hra
Pridať komentár  Registrácia - login