Mushihimesama

Mushihimesama ("Bug Princess" v anglickom jazyku) je vertikálna strelecká hra v krásnom fantasy svete. Obrovské hmyzovité tvory nazývané Koju túrujú les mimo obce Hoshifuri. Keď sa Reco ľudia ocitnú v tajomnej chorobe, mladá princezná sa rozhodne opustiť dedinu a stretnúť sa s Bohom Koju, ktorý môže poskytnúť liek. Jazdiac na svojho verného priateľky Zlatého chrobáka Kiniro, Reco musí prechádzať divočinou, bojovať proti nepriateľskej krajine a agresívnym zvieratám Koju na svojej ceste po lese Shinju.

Hlavné funkcie: Preskúmajte krásny svet fantázie vykreslený v úžasnej grafike HD sprite. Bitka rôznych obrie "Koju" chyby v piatich etapách, vrátane horiacej púšte, sviežej lesy a pokojnej jaskyne. Zárezy ochranných známok CAVE vytvárajú úžasný vizuálny dojem a ikonické vzory sa rozvíjajú v každom stretnutí šéfa!
Zahrajte si definitívne strelec od legendárnych vývojárov, ktorí propagovali "guľku" žánru! Znížením veľkosti prehrávača, Mushihimesama je schopný napadnúť hráča niektorými z najzaujímavejších a inovatívnych výstrelov v žánri shoot 'em up. Vyskúšajte vzrušenie, keď narazíte na tisíce guliek naraz v jednej z najlepších hier CAVE!
Vyberte si z niekoľkých herných režimov: Arkádový režim je navrhnutý tak, aby bol čo najbližšie k pôvodnej arkádovej hre. Režim nováčikov je podobný arkáde, ale vyvážený pre nových hráčov. Usporiadať je remixovaná verzia, kde začnete s maximálnou palebnou silou a brániť sa automaticky. Ďalšie prispôsobenie pomocou 3 rôznych typov zbraní a dvoch rôznych typov volieb.
Mushihimesama má niekoľko rôznych režimov a nastavenia obtiažnosti, vrátane režimu špeciálne vyváženého pre nových hráčov. Bez ohľadu na svoju úroveň zručností si určite nájdeš obľúbený režim! Tučným hráčom by ste mali vyskúšať notoricky známe album "Ultra" mode, ktorý je neslávne známy tým, že je jedným z najťažších problémov v hre!
Mushihimesama V1.5 "Matsuri" Režim je k dispozícii samostatne ako voliteľná DLC. V1.5 je remixovaný herný režim s alternatívnou hudbou a mechaniky. Nakrkajte multiplikátor vypálením blízko nepriateľov, ale pozor, pretože rýchlosť strely sa tiež zvýši! Predtým bol tento režim k dispozícii len veľmi obmedzene, ale teraz je k dispozícii každému hráčovi na Steam!
Vychutnajte si energickú a inšpiratívnu hudbu od skladateľov Manabu Namiki a Masaharu Iwata. K dispozícii sú dva soundtracky (tri s V1.5) na vytvorenie nezabudnuteľnej nálady pre každú scénu. Môžete si vybrať, ktorý zvukový doprovod sa bude hrať pre každú scénu a oblasť, takže sa môžete zamiešať a prispôsobiť svojim obľúbeným skladbám!
Je podporovaný robustný zoznam voliteľných funkcií, vrátane: tréningového režimu, ktorý pomáha s praktikami jednotlivých fáz.
Viac možností na úpravu zobrazenia okien, veľkosti a polohy obrazovky a orientácie obrazovky. Skúste vertikálne "tate" mode, aby ste získali arkádový autentický obrázok!
Kolekcia krásnych obrázkov na pozadí.
Podpora prispôsobenia klávesnice a viacerých ovládačov.
Online globálne leaderboardy s zdieľaním prehrávania.
Miestna kooperatívna hrateľnosť.
Parné úspechy.
čítať viac
Mushihimesama
197% 188
Obľúbená hra
Mushihimesama
Dátum vydania
12. lis. 2015
Hodnotenie
97%
Cena od
19€
Vývojár
CAVE Interactive CO.,LTD.
Publisher
Degica
Pridať komentár  Registrácia - login