Pathologic Classic HD

Originálne Indie Cult Classic sa vracia plne obnovené a viac evokujúce ako kedykoľvek predtým.

Patologic Classic HD je definitívne vydanie pôvodnej hry Classic Classic Psychological First-Person Survival. Hra predstavuje jedinečný a nezabudnuteľný zážitok, pretože transportuje hráčov v podivnom meste, ktoré sa krčí, zlovestne, vo vzdialených oblastiach starovekej stepi. To bolo kedysi malé drover osady, schúlené okolo monstrózne bitúnku & ndash, ale niečo o mäsiarstvo to bolo blízko zmenil to. V priebehu niekoľkých generácií sa rozvinula zvláštna sociálna štruktúra. Mohlo to potichu pokračovať na svojej podivnej ceste, ale náhle vypuknutie neznámeho a nevyhnutne smrteľného ochorenia občanov oslabilo. Modlitby nepomohli. Veda nepomohla. Nakoniec sa obrátili na outsiderov o pomoc: traja z nich vstúpia do mesta v nádeji, že nájdu liek, alebo ak to nie je možné, vysvetlenie. Prvý outsider bol bezohľadný vyšetrovateľ, pridelený miestnymi orgánmi. Druhým je ďalekozraký Ripper, ktorý využil svoje mimoriadne schopnosti na získanie reputácie geniálneho chirurga, ktorý prišiel do mesta pri hľadaní hrozného dedičstva svojho otca. Tretia a posledná, outsider je excentrická dievčina, o ktorej sa hovorí, že má mystické hojivé schopnosti; môže sa stať spásou mesta, ak nie je pre neustály strach, ktorý ju trápi, spomienka na hrôzy jej nedávnej minulosti.

Na povrchu, Pathologic je prvá osoba horor dobrodružstvo hra, kde ovládate jeden z troch "hrdinov." Vykopávajte hlbšie, a vy si nájdite zážitok, ktorý ovplyvní váš emocionálny a psychologický stav. Vo svete patológií sa ocitnete v situáciách, keď sú morálka a dobré skutky nezmyselné voči surovému zúfalstvu a nekonečnej potrebe. Porozprávajte sa s obyvateľmi mesta a rozhodnite sa sami, ak chcete zmierniť niekoho iného, ​​alebo ochrániť každý kúsok vzácneho lieku, aby ste sa chránili pred neviditeľným a neúprosným morom. Staňte sa svedkom miasmy hrôzy, keď moru začína prekonávať mesto.


Úplne nový vlastný anglický scenár: Prvýkrát v histórii hra odhodila hlavnú záležitosť, ktorá predtým zakázala medzinárodným divákom prístup k nej.
Úplne nové hlasové služby.
Nový obsah: Určité množstvo textu, ktoré bolo predtým odstránené z medzinárodnej verzie hry, bolo obnovené
Aktualizované textúry a podpora vyššieho rozlíšenia.
Nový vizuálny efekt. Novo zahrnutý preklad Fan-Made: vďaka tvrdej práci a štedrosti Jakuba Derdziaka & Aldona Derdziak.
Taliansky preklad, ktorý nám láskavo darovali pôvodní prekladatelia hry Stefano Gaburri a Claudio Todeschini.


Indická kultová klasika.
12 dní v moru. Uplynul čas a väčšinou sa vyčerpáva; početné udalosti sa vyvíjajú, či už ste tam svedkami alebo nie.
70+ hodín hrania v reálnom čase bez brúsenia alebo opakovaných úloh. Ako plynie čas, čoraz viac vecí sa stáva, pozýva vás k účasti a zmeniť priebeh udalostí.
3 hrateľné postavy s 3 unikátnymi dejmi. Bakalárske, Haruspexove a Changelingove grafy sú vzájomne prepojené, ale každá strana trilemmy je reprezentovaná oddelene prostredníctvom jedinečných udalostí, úloh, dialógov a subplotov.
Dej je kriticky uznávaný a často považovaný za vrchol hry. Nie je to len o osude umierajúceho mesta, ale o ideologickom konflikte, ktorý predstavuje množstvo postáv a frakcií, každý s vlastnou predstavou o tom, čo je život, smrť a zázraky.
Hra otvoreného sveta. Kým dej je tam chytiť vás, mesto nemá žiadne umelé hranice: môžete slobodne preskúmať od prvého dňa, vyrezávať svoj vlastný príbeh.
Prežitie je ťažké. Umierajúce mesto vyžaduje, aby ste neustále dohliadali na svoj stav, udržiavali si plné brucho a slušnú imunitu. To si bude vyžadovať ťažké rozhodnutia.
Komunikovať, vymeniť, okradnúť alebo ukradnúť. Existuje mnoho spôsobov, ako získať svoje holé potreby, z ktorých každý má svoje vlastné výhody a nevýhody.
Atmosféra bezútešnosti a beznádeje bez kresťanského zla alebo zbabelcov. Čas prehrávania je u konca & ndash; nebudú žiadne skákacie šupky ani jednoduché riešenia. Budete to musieť urobiť tvrdo.
čítať viac
Pathologic Classic HD
190% 132
Obľúbená hra
Pridať komentár  Registrácia - login