PlanetSide 2

PlanetSide 2 je hromadne online multiplayerová strieľačka pre prvú osobu (MMOFPS), ktorá je zadarmo. Ríšy bojujú v masívnej miere, kde vojaci bojujú v celosvetovej planetárnej vojne v takej mierke, akú nikdy predtým nevidia v úžasných, úchvatných detailoch. Plány PlanetSide 2 pretrvávajú, keď tisíce hráčov zaradia do tejto hry, ktorá spochybňuje zručnosť a zrnitosť prostredníctvom intenzívnej hry na zemi, vzduchu a vozidle.

Na štyroch obrovských mapách sa hráči stretávajú v obrovských bitkách, aby získali kontrolu nad kritickými územiami a kľúčovými zdrojmi pre svoje impérium. S rozsiahlym zručnostným stromom a systémom triedy založeným na voľných formách si hráči prispôsobia svoj vojak, zbrane a vozidlá tak, aby zodpovedali ich štýlu hry, ako aj potrebám svojho tímu, oblečenia alebo impéria. Svet PlanetSide 2 je masívny a pretrvávajúci s každým vojakom, ktorý dokáže zmeniť.

 

Kľúčové vlastnosti:
TRETIE VOJENSKÉ EMPIRY: Hráči sa rozhodnú zosúladiť s jednou z troch jedinečných impérií - militaristickej, autoritatívnej Terranskej republiky, povstaleckej fiktívnej frakcie New Conglomerate alebo technokratickej, cudzej-ovplyvnenej Empire Vanu Sovereignty. Každá impéria má prístup k unikátnym zbraniam, prílohám, vozidlám, schopnostiam a ďalším.
MASIVE WARFARE: Bitky sa nekonajú medzi desiatkami vojakov, ale stovkami; s leteckými a pozemnými vozidlami, ktoré ju posunuli popri skupinkách jednotiek. Každý bojový priestor má cenné zdroje a kľúčové pozície a ríša, ktorá môže tieto oblasti dobývať a udržiavať, je odmenená technickými bonusmi, väčším prístupom k zariadeniam a ďalšími.
ENORMOUS MAPS: PlanetSide 2 obsahuje štyri neuveriteľné a rozmanité mapy kontinentu s desiatkami štvorcových kilometrov bezšvového herného priestoru; každý centimeter je ručne remeselnícky, napadnuteľný priestor. Či už na otvorených poliach, tesne zhromaždených mestských centrách alebo obrovských predsádkach, víťazstvo vyžaduje vypočítanú tímovú prácu a rýchly spúšťací prst pre prežitie masívnych bitiek.
PERSISTENCIA, KTORÁ PLATÍ: V PlanetSide 2 nie je vojna vyhrávaná jednou záchytnou základňou. Jadro hry PlanetSide 2 je o držaní kľúčových území a kontrolných zdrojov. Pracovná stratégia ako tím na zabezpečenie taktických pozícií, ako sú elektrárne a sklady amoniak, má dlhotrvajúce účinky, ktoré môžu posunúť príliv bitky a poskytnúť kľúčové odmeny a bonusy.
OBOJSTRUKOVÝ BOJ: Hráči môžu vybudovať svojho vojaka tak, aby zodpovedal ich štýlu hry, ako aj potrebám ich družstva, oblečenia alebo impéria. So šiestimi rozličnými triedami, ktoré sa majú preskúmať, každá bojová úloha, vozidlo a zbraň má rozsiahle zručnosti, ktoré umožnia hráčom rozvíjať znaky bočne, odblokujú stovky zbraní, prílohy, vybavenie, špecializované zručnosti, vozidlá a ďalšie. Hrajte ako jednu zo šiestich rôznych tried:

    - Heavy Assault - Rush do boja vpred, zbrane plamene. Ste dedikovaný vojak z Auraxis.
    - Light Assault - Choďte tam, kde Heavies nemôžu so svojím krátkym výbuchom jetpack. Vyzdvihnúť vysoké miesto, hodiť granát a prekvapiť svojich nepriateľov!
    - Combat Medic - Nechajte svojich vojakov vyliečiť - je to vaša práca, aby oživili padlých kamarátov.
    - Infiltrator - Stealthy a tiché, ste smrť zo stínov. Či už si vyberiete nôž zozadu alebo jediný výstrel z sniperho hniezda, ste najväčším strachom nepriateľa.
    - Inžinier - Rozhodujúca trieda podpory s možnosťou opravy dôležitých zariadení vrátane vozidiel, terminálov a veží. Inžinieri môžu uvoľniť svoju vlastnú tienenú vežičku a kosiť postupujúce jednotky.
    - MAX - ťažko obrnené, delá pre ruky a dispozícia na zápas, vy ste vládcom bojiska a prechádzka masovou obrnenou smrťou.
OUTFIT TEAMWORK: Výstroj zohráva veľmi dôležitú úlohu v každej bitke. Z malej skupiny špecializovaných vojakov alebo tím rýchleho odozvy, k obrovskému klanu, ktorý môže vysielať viacero čôt stoviek hráčov, majú oblečenie prístup k jedinečným prispôsobeniam - umožňujú im vytvárať vlastnú identitu a riadiť si svoju reputáciu a celkovú úlohu v prebiehajúcom vojna.
VOZIDLÁ & ZBRANE: Hráči majú prístup k obrovskému množstvu zbraní a vozidiel, ktoré môžu byť vo veľkej miere prispôsobené pre preferenciu hráčov alebo určené jedinečným prílohám a príplatkom získaným v hre, aby sa zmestili štýlu každého hráča.
HRAŤ ZDARMA: PlanetSide 2 je zadarmo na hranie s ďalším on-game RMT trhoviskom s položkami, ktoré sa pohybujú od kozmetických maskovacích vzorov a brnení, až po akcelerátory XP. Položky, ktoré ovplyvňujú hrateľnosť, ako sú postranné zbrane, budú možné získať prostredníctvom prostriedkov získaných v hre prostredníctvom hry a úspechov.
INTEGRÁCIA HLASOVANIA: Hráči sú schopní komunikovať so svojimi jednotkami prostredníctvom klávesnice aj hlasového rozhovoru.
čítať viac
PlanetSide 2
188% 352
Obľúbená hra
Pridať komentár  Registrácia - login