PWND

PWND je hra BEZPLATNÁ, nastavená v impozantne vyčerpanej budúcnosti (fakt alebo fikcia?), Kde klonovanie masového trhu existuje a najpopulárnejší šport na svete je raketová aréna ... skákať, zabíjať, ponižovať, opakovať.

Vitajte v budúcnosti, kde sa ukážka ohnivých gib-úmrtí už nebude uspokojovať hladné, slintajúce publikum s prázdnymi mäsovými taškami, ktoré sledujú doma. Našťastie sa šport PWND rozbehol na záchranu, zábavné zábavy zajtrajška s veľkolepými prejavmi mŕtveho defenzívneho panstva.

V PWND, zabíjanie je len začiatok. Aby ste dosiahli skóre, je potrebné, aby ste si pwn vykonali blízke víťazstvo tanec na vašich downed oponentov. Ale buď opatrný! Ste úplne zraniteľní počas vášho víťazného tanca, takže sa uistite, že váš tím má chrbát, alebo sa ocitnete na nesprávnom konci pukového stohu.

Situačné povedomie a tímová komunikácia sú rozhodujúce pre vytiahnutie významných PWNage. Tímová práca sa stáva čoraz dôležitejšia, pretože stávky sa v priebehu zápasu zvyšujú a zvyšujú. Experimentujte s rôznymi kombináciami postáv, aby ste našli dokonalú kombináciu zručností a schopností pre vašu posádku.

Zahrnuté do hry PWND:
3 multiplayerové mapy určené pre vertikálne bojové útoky.
5 znakov s jedinečnými štýlmi hry a rôznymi silnými a slabými stránkami
Nový charakter a mapa prichádzajúca v septembri!
20 úrovní režimu Challenge pre jedného hráča, ktoré zdokonaľujú a tónujú vaše zručnosti v oblasti PWN. Vám prináša ByFounders of Treyarch (to Call of Duty Company).
Veteráni z obrnených bojov, zlo v rámci, pohraničné oblasti 2: kampaň pána Torgue o masakroch, čarodejníctve a mnoho ďalších.
Vedúci hráči YouTubers, Twitch Streamers a tvoji obľúbení dodávatelia hernej kultúry.


PWND je navrhnutý tak, aby bol najrýchlejším existujúcim FPS, pri ktorom je každý zápas raketovo-skokové rozostrenie veľkej akcie. Každá postava má vlastnú sadu zručností, aby ste zvládli na ceste k víťazstvu.Akcia sa nezastaví, keď váš súper plazí a zadrží svoj posledný žalostný dych. Aká je to zábava? Veľké skóre pochádza z PWN, čo je zobrazenie zbraňovej neúcty na vrchu oponentov. Roztrhajte ju, ale buďte opatrní: potrebujeme stratégiu a tímovú prácu, aby ste stratili vojnu.Swagger baby, je to všetko o hladkom maslovom štýle v tomto meste. Zbierajte známky, kože a zariadenia PWN, aby boli čerstvé. Odznak hrdosti pre vás, známka hanby pre vašich konkurentov.VanossGaming, TheSyndicateProject, H20 Delirious, DaithDeNogla, Smiley, Ms_Vixen, GoldGlove, MiniLadd, slečna Mae a desiatky ďalších hrávajú PWND. Na čo čakáš? Pripojte sa na párty!
čítať viac
PWND
170% 200
Obľúbená hra
Pridať komentár  Registrácia - login