Quest Hunter

Vitajte v tmavom svete. Svet, ktorý ovláda vlastné zákony. Svet, kde je oheň hlavným pokladom, a lopata je verný priateľ a asistent. Je tu dostatok problémov pre darebákov, ale pre hrdinov je to dvojitý problém. Ako hrdina budete musieť:

 Vyrovnávajte sa a vybavte sa.
 Požiadajte o miesto pre váš tábor z Dark World.
 Zostavte tím priateľov a pomocníkov.
 Vytvorte a ochraňujte svoj tábor.
 Riešte hádanky starých čias.
 Zničte zákerné plány nepriateľov.
 Nájdite a objavujte veľa pokladov.
 Uložte princeznú a celý svet súčasne.
Quest Hunter je story-driven RPG s pokladom, nelineárnymi rozhovormi, hádankami a humorom! Tajomný svet, fascinujúci sprisahanie, zaujímavé hádanky a zákerné nepriateľov na vás čakajú!
Základné vlastnostiStory riadené RPG: ovplyvňujú dej, výber odpovedí v dialógoch. Rozpojte zákerné plány svojich nepriateľov a vyveste ich von. Uložte svet z večnej temnoty!
Kooperačný režim: hrajte online s priateľmi alebo na gauči na jednej obrazovke (Až 4 hráči). Bojte proti zlému ramenu na rameno alebo urobte masový hrob v nepriateľskom dome!
Náhodné generované dungeony: skúste šťastie, uvidíte, či môžete nájsť cestu von z dungeonu. Kde to mohol byť tentoraz? Kto na vás čaká za rohom?
Questy a hádanky: pohyb, otočenie, svetlo, prepínanie, výkop ... Skrátka riešte rôzne questy a hádanky. Vyhľadať mapy pokladov, aby ste sa stali najbohatším mužom v tábore!
Zručnosti a super výkony: Upgradujte atribúty znakov a preskúmajte nové zručnosti. Staňte sa neporaziteľným zabíjačom a obráťte svojich nepriateľov do prachu!
Zbrane, brnenie a predmety: nájdite, vytvorte a modernizujte svoju zbraň a brnenie. Kuchárske lektvary alebo bomby. Vezmite si lopatu a slamku alebo ostrú čepeľ a prilbu - je len na vás, aby ste sa rozhodli!
Príšery a šéfovia: tajomné zvieratá z tmy - svietia pochodeň a rozptýlia sa. Zákerní banditi - dajte im svoje peniaze a zostanete nažive. Chytaní šéfov - nájdite svoj prístup k nim!
Poklad a trofeje: Vezmite si vrecká s trofejmi svojich porazených nepriateľov. Nájdite všetky stashes a úkryty. Vykopať všetky poklady Temného sveta!
A pamätajte: ste v bezpečí len svetlom pochodeň!
čítať viac
Quest Hunter
174% 1059
Obľúbená hra
Pridať komentár  Registrácia - login