Raw Data

Neo-Shinjuku - 2271. Masívna a zdanlivo benevolentná spoločnosť Eden Corporation vlastní svet. Elitné hackerské odporové hnutie SyndiK8 odhalilo zlovestnú realitu za najnovšou radou robotických produktov spoločnosti Eden Corp. Ako jedna z elitných spolupracovníkov spoločnosti SyndiK8 je vaša misia jednoduchá: infiltrovať Eden Tower, ukradnúť toľko surových dát, ako je to možné, a vydajte sa nažive - prinášajúc Eden Corp do tela.

Avšak, keďže tajomstvá nového programu "Promotion" od prezidenta Shiroho sú jasné, realita sa stáva oveľa zložitejšou. Poskytuje skutočne nesmrteľnosť? Čo je Eden naozaj zbierať? Zdá sa, že Edenova firemná dyha môže byť len tenká fasáda pre niečo oveľa horšie.

Postavené od základov pre virtuálnu realitu, akčné bojové hry Raw Data, intuitívne ovládanie, náročné nepriateľov a sci-fi atmosféra vás úplne ponorí do surreálneho prostredia Eden Corp. Choďte sólo - alebo sa spojte s priateľom - a staňte sa adrenalínom nabitým hrdinom vášho futuristického technotrillera. Dostaňte svoje skúsenosti, odvahu a vytrvalosť.

Aktívna hra VR sa zmení na regulátor s okamžitým reflexným prístupom k arzenálom pokročilých zbraní a špičkových nanotechnológií. Zdieľané priestory s avatary a sledovanie pohybu podporujú hráčov, aby fyzicky komunikovali prostredníctvom interakcie tela a prostredia.

Cool funkcie
Aktívny boj proti VR: Využite svoje telo na dvojité ovládanie pištolí, lomítko a plátok katány, pištoľné brokovnice, odbočte z projektilov, urobte zbraňové triky alebo dokonca používajte päsťou v boji na blízko. Púšte a vytiahnite zbrane z vášho tela s fyzickou záťažou a skontrolujte svoje štatistiky na displeji predvoja v hre.
Hostile Prevzatie PvP: Bez ohľadu na to, na čom ste, je tento boj osobný. Vybavený štyrmi triedami hrdinov s optimalizovanými schopnosťami, vyváženou hrateľnosťou, intuitívnym pohybom "joysticku", rovnako ako vylepšením stealth a brnení, Raw Data: Hostile Prevzatie vám umožní bojovať až do 5-tich zápasov na viacerých mapách kráľov-hôr , Duel Mode (čoskoro!) Tiež poskytuje unikátny zážitok zo skúsenosti 1v1 pre tých, ktorí sú odhodlaní pomstiť.
Vyberte si svojho hrdinu: Aký je váš bojový štýl? Vyberte si z viacerých badassových hrdinov - Bishop, Gun Cleric; Saija, Cyber ​​Ninja; Boss, Street Merc; alebo Starší, Rogue Hunter - s rôznymi modernými zbraňami, špeciálnymi schopnosťami, bojovými technikami a konečnými výsledkami. Odstráňte gravitáciu, spomaľte čas, nabíjajte zábery, rozdrviť nepriateľov, bumerajte svoje čepieľky, rozvlečte smrteľné stíhacie stĺpy, rozdeľte nepriateľov do vzduchu a oveľa viac.
Smrteľné zbrane a obrany: Pristupujte k futuristickému arzenálu palebnej sily, od dvojitých zbraní a striekačiek s pištoľou až po železné kĺby a laserové meče, rovnako ako rozmiestniteľné veže a holografické štíty pre mimoriadne poistenie.
Adaptabilní nepriatelia: Bitka proti vrahom vražedných strojov vrátane tajných ninjov, laserových strelcov, raketových ťažkostí, skákacích plavidiel, výbušných robotov, lietadiel, nabíjacích mech, iontových lúčov, vyvýšených megabotov a ďalších.
Cross-Platform Online Co-op: Prineste dôveryhodného partnera, ktorý pokryje chrbát bez ohľadu na to, na ktorej platforme hrá. Zostavte sa do zdieľaného kooperatívneho priestoru VR, ktorý podporuje sociálnu komunikáciu prostredníctvom jazyka tela, výrazu tváre a zmiešanej animácie.
čítať viac
Raw Data
186% 773
Obľúbená hra
Pridať komentár  Registrácia - login