Reassembly

A cez rukavicu Kickstarter sme prišli. Áno, máme k dispozícii procedurálne vytvorený vesmír. Áno, máme okúzľujúcu nádhernú hru založenú na vektoroch spojenú s efektmi častíc, takže sa bez námahy šumivíte, že nebudete mať čas na to, aby ste sa pýtali, či "bez námahy šumivé" znamená niečo koherentné. A áno, máme zvuky a hudobné nálady, ktoré si do mozgu vezmú teplú mydlovú hubku a masírujú ju do mozgovej nádhery.

ALE NEMÁTE čas na to!

Ste príliš zaneprázdnený na výrobu dokonalého plavidla, vesmírnej lode nedotknutej a presnej a možno silnej, agilnej a závistiky. Vaše tvary a farby vyvolajú strach a zázrak do elektronického srdca akéhokoľvek hmyzu, anglie, squarish, rastlinnej rasy cudzích lodí, ktoré narazíte na váš digitálny safari.

A potom vyrastieš. A to všetko mení. Teraz sa vaše ľavé krídlo musí stať pravým krídlom v rozloženom usporiadaní fiktívnych nových zbraní a megafukovacích štítov. Pamätáte si, keď ste boli naposledy zničený (a budete zničený), že ste naozaj potrebovali obliecť brnenie. Správny? Rozhodne.

A potom vyraste znova. A znova. A teraz ste bojová loď schopná produkovať vlastnú flotilu a každý člen vašej flotily môže vytvoriť vlastnú flotilu a potrebujete ju. Tvoji nepriatelia neustále menia tvary, veľkosti a intenzity, keďže lode, ktoré vytvorili a vylepšili skúsenosťou z tisíc bitiek, sa dostali z počítača svojho tvorcu k tvojmu, skákajúc do vášho vesmíru so všetkým milosrdenstvom vo svete NONE ALL.

Je čas navštíviť elektronický príliv pool.Reassembly nádherné Vector-Based Graphics
 Postupne generované vesmíry
 Výrazne používateľsky prívetivý kozmický dopravca
 Krásna a strašidelná soundtrack od Peter Brown (Peaks)
 Viac efektov častíc ako môžete pretrepávať
 Veľmi inteligentný a reaktívny AI
 Fyzika, ktorá dáva váhu vašim výtvorom
 Asynchrónne multiplayer: Vesmíry obsadené kolegami
čítať viac
Reassembly
195% 207
Obľúbená hra
Pridať komentár  Registrácia - login