Rodina

RODINA je úžasná hra na prieskum vesmíru, ktorá umožňuje hráčom bezproblémové cestovanie cez celú solárnu sústavu. Bezproblémová znamená, že vaša postava môže cestovať kdekoľvek - vo vesmíre, na planétach a na vašej lodi - bez nakladacích obrazoviek!Prechádzajte okolo vesmírnej lode alebo kdekoľvek na plochej planéte. Preleťte atmosféru planéty na jej povrch alebo do hlbokého priestoru. Bojujte proti roju Xeno, a to ako v rýchlo sa rozvíjajúcom boji proti FPS av vzrušujúcich bojových súbojoch, ako aj na tajomstvách zániku Vanguard Colony Ship a roli jeho materskej lode Rodina.Rodina je v neustálom rozvoji! Vyskúšajte demo pred zakúpením!

Rodina tvorí väčšinou jediný, posadnutý developer - 10-ročný veterán herného priemyslu, ktorý predtým pracoval v spoločnosti Bethesda Softworks na Oblivion a Fallout 3. Môžete ma vždy kontaktovať na adrese brendan@elliptic-games.comAktuálne funkcie: Kompletná, úplne bezproblémová procedúrna solárna sústava

    4 planéty plnej veľkosti, 50 náhodných hlavných asteroidov, asi 45 000 menších asteroidov a jedna obrovská hviezda!

Procedurálny vnútorný motor

    Objavte ruiny Vanguard - interiérové ​​priestory, ktoré sú navrhnuté, postavené a zdobené úplne procedurálne.

FPS Combat

    Použite svoj blaster, rakety alebo vylepšenia na zvládnutie napadnutia Xeno

Bojujte s cudzími loďami

    Niekoľko rôznych cudzích typov lodí a 5 rôznych typov zbraní vrátane rakiet hľadajúcich teplo

Prispôsobiteľné interiéry lodí

    Jednoducho prispôsobte rozloženie lode a zdieľajte svoj dizajn s ostatnými hráčmi

Príbeh a beletria

    Ako bolo povedané prostredníctvom kníh, e-mailov a denníkov

Dynamic Soundtrack

    Viac ako hodinu hudby, ktorú napísal ocenený skladateľ John Robert Matz

Mod Podpora

    Otvorený skriptovací systém umožňuje mods, ktoré sa jednoducho vytvárajú, inštalujú a odstraňujú

Budúca vízia: V priebehu času budem pracovať na rodine smerom k smeru "Daggerfall in Space" - bezproblémové procedurálne vytvorené priestorové RPG v masovom meradle.Úprimne povedané, to je blázon! Nemôžem robiť žiadne sľuby o tom, kde a kedy bude Rodina ísť (a žiadam vás, aby ste kúpili len na základe toho, čo tu vidíte teraz), ale môžem sľúbiť, že budem pracovať na Rodine tak dlho, ako budem schopný , Som odhodlaný robiť Rodinu skvelou a dúfam, že to, čo už bolo vydané, dokazuje, že som schopný priniesť niečo iné, životne dôležité a zábavné.Vyskúšajte demo a ak sa vám páči to, čo vidíte a vyzdvihnite plnú hru, všetky peniaze idú smerom k budúcemu vývoju Rodiny!
čítať viac
Rodina
193% 513
Obľúbená hra
Pridať komentár  Registrácia - login