Rogue Heist

Heist bola vždy jednostranná hra a vždy ste ju hrali z oboch strán, pokúšajúc sa lúštiť alebo odraziť zbabelcami. Ale čo keby obe strany boli lúpeže? Pri prezentácii ROGUE HEIST tu nie sú dobré ani zlé strany; len dva tímy postavené proti sebe.

ROGUE HEIST vám dáva rovno do akcie, proti rovnakému súperovi, ktorý chce, čo chcete. Tento jednoduchý ozvučovací plán by sa mohol v priebehu niekoľkých sekúnd stať komplexným vzhľadom na veľkú stratégiu, ktorú musí každý tím zaviesť, so zbraňami na výber, úlohami a tvrdou konkurenciou; zápasy sú naozaj intenzívne.

Intenzívna súťaž


Dekódovanie výhry v Rogue Heist nie je jednoduché. Trik spočíva v tom, že to hrá správne, namiesto plánovania. S toľkými úlohami na výber a toľko úloh, ktoré treba dokončiť; každý zápas vyžaduje pozornosť hráča hneď od začiatku až do konca. Dynamika sa mení každú sekundu a to sa stane, keď všetkých 12 hráčov má hlbokú konkurenciu.


Sniper Ground Crew Co-Op AkciaDostaňte sa dole k lúpežníkovi s ostreľovačom, ktorý na vás hľadá. S 3 hrateľnými úlohami si môžete vybrať ako pozemný personál, vybavený rôznymi zbraňami a dobre koordinovaným sniperom v akcii; každá hra je dosť intenzívna. Zažite skutočnú lúpež, kde budete čeliť rovnakému súperovi súperiacemu o rovnaký gól. Čisté nastavenie PvP s dvoma tímami 6 postavenými proti sebe, režim Heist je vytvorený pre vás.


High-tech Heist


Vitajte v modernej dennej lúpeži, kde už nie je len o rabovaní peňazí. S preteky o rovnaký cieľ, súpera číhajú okolo a toľko úloh, ktoré majú urobiť; lepšie by ste mali byť kradnutí a zabíjania. Hackovanie do šifrovaného bezpečia, krádeže, transport vysoko nestabilného, ​​ale vzácneho balíka a jeho bezpečné zaistenie sú len niektoré z kľúčových vecí, ktoré v zápase robíte.


Strategická tímová hra


Víťazstvo nie je detskou hrou, vyžaduje si tímovú prácu. Rogue lúpež je o tom, ako dať perfektný tím dohromady. Zo 4 rolí si môžete vybrať; sniper, hacker, podpora a útok, akákoľvek kombinácia, ktorú si vyberiete, môže ovplyvniť vašu hru a výsledok oboje. Hráči musia pracovať synchronizovane, aby plnili úlohy alebo zomierali na konci súpera, ktorý súperil o rovnaký gól. Šoférovanie je reálne. Vlastnosti hry:
Multiplayer: Hrajte ako tím 6 vs 6 v online kooperačnom nastavení.
Vyberte si posádku: Akonáhle vstúpite do hry, existujú rôzne posádky na výber a stať sa súčasťou. Každá posádka má osobitný štýl a špecifickú zbraň, môžete si vybrať svoju posádku v závislosti od vlastného štýlu.
Vyberte si svoju úlohu: Môžete si vybrať niektorú z rolí, Sniper, Assault, Hacker & Podpora. Ako Sniper / Spotter, poskytujete podporu pozemnej posádke, zatiaľ čo prepadnú a ukradnú balíky s vysokou hodnotou. Môžete tiež zdvojnásobiť spotter, aby ste označili súpera snipera alebo súpera. Ako útok sa ocitnete priamo uprostred akcie na zemi, aby ste prepadli, zaútočili a odstránili. Ak sa rozhodnete stať sa Hackerom, vašou jedinou úlohou je hacknúť, ukradnúť a zabezpečiť. Kým by ste sa rozhodli byť Podporou, vašou úlohou je podporovať Hackera bez ohľadu na to, čo je.
Extrahovanie: Ak chcete extrahovať balíky s vysokou hodnotou, musíte preniknúť do bezpečia konvoja, je to potrebné vykonať strategicky alebo by ste sa stali zraniteľnými voči útoku súpera.
Zabezpečenie balíka: Po rozbalení musíte tiež zabezpečiť svoj balík, aby ste sa uistili, že váš tím je prvý, kto zabezpečí 3 balíky na vyhratie každého zápasu.
čítať viac
Rogue Heist
15
Obľúbená hra
Pridať komentár  Registrácia - login