Sayonara Umihara Kawase

Poznámka: Toto je Sayonara Umihara Kawase, jedna hra v trilógii Umihara Kawase. Je založený na verzii hry PS Vita. Nižšie je uvedený popis celej trilógie.

Jednoduchá hra, ťažko zvládnuteľná, Umihara Kawase Trilogy je kolekcia troch hier založených na fyzike na báze puzzle / plošinovka s viac ako 20 rokmi histórie hier. Táto kultová klasika, ktorú vyvinuli tvorcovia pôvodnej hry (Kiyoshi Sakai a Toshinobu Kondo), bola japonským hitom!

Umihara Kawase je názov nášho turizmu, japonský, sushi šéfkuchár hrdinka vyzbrojený rybárskym prútom, elastickým vlascom a rybárskym háčikom. Tvár ryby-ako nepriatelia, dopravné pásy, hroty, vodnaté jamy, cestovanie v čase a ďalšie. Zbierajte predmety a nájdite si cestu na koniec každej úrovne. Čím hlbšie do tohto sveta snov, do ktorého sa pustíte, tým je riešenie náročnejšie a čím väčší je časový tlak. Pozdĺž cesty, pozor na skratky a tajné východy, a odomknúť bonus úrovne.

Pružnosť rybárskeho vlasca Umihara & rsquo udáva triedu Umihara Kawase na rozdiel od iných hier, čím poskytuje bezprecedentnú úroveň mobility a objavovania. Uťahovanie čiary alebo dávať veľa vôle môže byť rozdiel medzi úspechom alebo neúspechom. Pružná povaha rybárskeho vlasca umožňuje hráčovi natiahnuť sa do inak nedosiahnuteľných oblastí alebo byť katapultovaný smerom nahor.
Extrémne elastická fyzika rybárskeho vlasca vám poskytuje pokročilú kontrolu
Mnoho etáp s vetvením cesty cez tri kompletné hry
Podpora parných dielní vo všetkých troch hrách na zdieľanie nahrávok
Štyri hrateľné postavičky (v Sayonara Umihara Kawase)
Obrie obrie, vodné šéfovia ako pulec, morský koník a ďalšie
Úspechy v páre, obchodné karty, rebríčky a ukladanie v oblakoch
Plná podpora parného radiča pre všetky tri hry (voliteľné)
čítať viac
Sayonara Umihara Kawase
194% 43
Obľúbená hra
Sayonara Umihara Kawase
Dátum vydania
6. říj. 2015
Hodnotenie
94%
Cena od
14€
Vývojár
Studio Saizensen
Publisher
Degica
Pridať komentár  Registrácia - login