Sector Six

Sector Six je postranná rolovateľná sci-fi strelec s estetikou silueta, procesnou korisťou, rozsiahlymi úpravami a príbehovými misiami.Zachráňte vesmír
Vstúpte do vzdialenej budúcnosti a pripojte sa k zúfalému boju, aby sa osem strojov nezničilo všetko. Na vašej ceste budete komunikovať so starými štruktúrami a bytosťami, porušovať zákony fyziky, cestovať medzi sektormi, bojovými rojmi strojných prisluhovačov, zberateľmi, zúfalstvom, anomáliami, obrannými systémami - všetko na zastavenie hrozného nepriateľa.

Zostavte si svoju kozmickú loď
Budova kozmickej lode vám umožňuje vybudovať jedinečnú loď z procedurálnych častí, získanú zničením prisluhovačov strojov. Každá časť má rôzne vlastnosti a môže byť umiestnená kdekoľvek na poli budovy, čo vám umožňuje prispôsobiť výkon, vzhľad a veľkosť vašej lode.

Staňte sa majstrom boja vesmírnej lode
Otestujte nielen svoju vesmírnu loď, ale aj svoje schopnosti, ako ste vyhnúť nepriateľské strely a nájsť správne načasovanie protiútok s vlastnou. Každý nepriateľ prináša nové útoky, obrany a stratégie na porážku - je to len na vás, aby ste zdokonalili svoje bojové schopnosti a strhli ich.

Prispôsobenie súčiastok, súpravy dielov a relikvie
Skombinujte, vylepšujte a znovu otáčajte súčiastky, aby ste vytvorili tie, ktoré sú ideálne pre vašu vysnívanú loď. Ak to nestačí, zbierajte súčiastky a relikvie, aby sa váš ničiteľ útočníkov premenil na niečo ešte silnejšie!

Modulárny systém obtiažnosti
Urobte hru tak tvrdo, ako chcete, aby bola! Modulárny systém obtiažnosti umožňuje meniť takmer každý prvok boja a ponúka odmeny za zvýšenie obtiažnosti.
čítať viac
Sector Six
195% 40
Obľúbená hra
Sector Six
Dátum vydania
7. zář. 2018
Hodnotenie
95%
Vývojár
Aivaras Klimas
Publisher
Michael Jendryssek
Pridať komentár  Registrácia - login