SEUM: Speedrunners from Hell

SEUM: Speedrunners z pekla je svetovo jediná konkurenčná ťažká kovová plošinovka.
Plátok každú poslednú milisekundu, ako si závod a výbuch si cestu cez smrtiace arény. Teleport, skok, lietať, odraziť sa a klesnúť v sto nemilosrdných a rýchlo sa meniacich máp pre konečnú cenu: Vaša duša!

Marty mal neskoré ráno raňajky a razil si vlastný biznis. Démon zaklepal na dvere a nebol súčasťou jeho rannej rutiny. Skôr než sa Marty mohol otvoriť, peklo sa rozbilo vo dverách. Začala prudká bitka a Marty stratil svoju pravú ruku. ale aspoň démon prišiel o hlavu. Bohužiaľ, zatiaľ čo bitka vybuchla viac démonov vstúpil do jeho garáže a ukradol jeho poslednú dávku limitovanej edície Walrus Ale (tm). Teraz sa Marty zbláznil! Roztrhol ruku démona a urobil nejaký DIY, aby ho znovu pripojil k sebe. Tento démon nie je žiadny hľadáčik, ale gee to vrhá nejaké škaredé ohnivé gule. Marty & rsquo; s (po) živote má teraz jeden cieľ: Choď do pekla a dostať svoje pivo späť! M /

Rovnako ako bastard dieťa Quake 3 a Super Meat Boy, SEUM: Speedrunners z pekla je naozaj hardcore a zameriava sa na rýchlosť a rýchlu reakciu. Závod a skok cez platformy a odraziť vankúšiky a strieľať ohnivé gule dosiahnuť výstupný portál v minimálnom množstve času. Reverzný čas a gravitácia. Súťažte so všetkými hráčmi o najvyšší čas v online vysokom skóre. Medaily Uber Skull získajú len tí najťažší hráči!

Ak je rýchlosť fúkania mysle a pumpovanie adrenalínu cez vaše telo príliš nudné, potom hľadanie pivníc plechoviek hlboko ukrytých v každej úrovni. Kto vie, ktoré tajomstvo môže byť objavené tým, že nájde všetky tieto lahodné občerstvenie? FeaturesCan & rsquo; t dostať oveľa staršie školy, než je táto!
100 úrovní, každý ďábelský ako ten posledný, s tajomstvom okolo každého rohu.
Strieľať ohnivé gule, zvrátiť gravitáciu, teleportovať a vyhnúť sa prekážkam pri riešení problémov.
Rebríčky v každej úrovni, takže môžete vidieť, ako sa stravujete proti svojim priateľom (a nepriateľom).
Originálny soundtrack, ktorý vás urobí rampou cez úrovne s planúcou rýchlosťou.
Editor úrovne
666
Upozornenie: SEUM je známe, že spôsobuje šikmú chorobu. Príznaky sú iracionálne naklonené dopredu smerom k obrazovke, keď robíte ťažké skoky. Rozbíjanie monitorov s hlavou nie je spôsob, ako poraziť hru!
čítať viac
SEUM: Speedrunners from Hell
196% 72
Obľúbená hra
Pridať komentár  Registrácia - login