Shank

Shank je kultu-klasické oživenie sidescrolling beat-em-up. Zahrajte si ako Shank v hre na hranie hier, zabalené na okraj s nepriateľmi, šéfmi, kombámi a ďalšími ocenenými tímami v Klei Entertainment. 2D sidescroller beat-em-up je nakoniec na Steamplay, teraz s vylepšenými ovládačmi a tuningovými aktualizáciami založenými na populárnej spätnej väzbe! Shank vás bude strieľať a kráčať cez hordy nepriateľov v štylizovanom jatočnom festivale. Vydajte sa na brutálnu cestu krvavej namočenej pomsty, keď Shank bojuje cez kriminálne podzemie v snahe o odplatu. Vďaka rýchlym krvavým akciám, hodvábnym hladkým kontrolám a podtrženému masívnemu štýlu grindhouse je Shank nevyhnutnou hrou pre fanúšikov akcie. Kľúčové vlastnosti: Násilný grafický románový umelecký štýl:

Krásne a tekuté grafické románske umenie a animácie v štýle veteránskeho režiséra Jeff Agala.
Kombinovaný systém založený na zbraňach:

Spojte sa s nekonečnými kombináciami chaosu a ničenia za behu a ponorte svojich súperov na zem pomocou vyčerpávajúceho arzenálu zbraní.
Nádherná, plne animovaná príbehová kinematografia:

Sledujte Shanks brutálny príbeh sa odvíja cez krásne plne animované vystrihnuté scény.
Brutálne boss bitky:

Viac ako 8 rôznych masívnych a unikátnych krvavých bossov.
Miestna spolupráca dvoch hráčov:

Vražda s priateľom. Zahrajte si v samostatnej backstore v kooperačnom režime pre dvoch hráčov a postavte sa na legionu dobre vyzbrojených nepriateľov v prequel pre zážitok pre jedného hráča.
čítať viac
Shank
189% 143
Obľúbená hra
Shank
Dátum vydania
25. říj. 2010
Hodnotenie
89%
Cena od
9€
Vývojár
Klei Entertainment
Publisher
Klei Entertainment
Pridať komentár  Registrácia - login