Shank
190% 97
Obľúbená hra
Shank je kultu-klasické oživenie sidescrolling beat-em-up. Zahrajte si ako Shank v hre na hranie hier, zabalené na okraj s nepriateľmi, šéfmi, kombámi a ďalšími ocenenými tímami v Klei Entertainment. 2D sidescroller beat-em-up je nakoniec na Steamplay, teraz s vylepšenými ovládačmi a tuningovými aktualizáciami založenými na populárnej spätnej väzbe! Shank vás bude strieľať a kráčať cez hordy nepriateľov v štylizovanom jatočnom festivale. Vydajte sa na brutálnu cestu krvavej namočenej pomsty, keď Shank bojuje cez kriminálne podzemie v snahe o odplatu. Vďaka rýchlym krvavým akciám, hodvábnym hladkým kontrolám a podtrženému masívnemu štýlu grindhouse je Shank nevyhnutnou hrou pre fanúšikov akcie. Kľúčové vlastnosti: Násilný grafický románový umelecký štýl:

Krásne a tekuté grafické románske umenie a animácie v štýle veteránskeho režiséra Jeff Agala.
Kombinovaný systém založený na zbraňach:

Spojte sa s nekonečnými kombináciami chaosu a ničenia za behu a ponorte svojich súperov na zem pomocou vyčerpávajúceho arzenálu zbraní.
Nádherná, plne animovaná príbehová kinematografia:

Sledujte Shanks brutálny príbeh sa odvíja cez krásne plne animované vystrihnuté scény.
Brutálne boss bitky:

Viac ako 8 rôznych masívnych a unikátnych krvavých bossov.
Miestna spolupráca dvoch hráčov:

Vražda s priateľom. Zahrajte si v samostatnej backstore v kooperačnom režime pre dvoch hráčov a postavte sa na legionu dobre vyzbrojených nepriateľov v prequel pre zážitok pre jedného hráča.
Preložené z:
Shank is the cult-classic revival of the sidescrolling beat-em-up. Play as Shank in an over-the-top grindhouse game, packed to the rim with enemies, bosses, combos, and more by the award-winning team at Klei Entertainment. The 2D sidescroller beat-em-up is finally on Steamplay, now with improved controls and tuning updates based on popular feedback! Shank will have you shooting and slashing your way through hordes of enemies in a stylized slaughter fest. Embark on a brutal path of blood soaked revenge as Shank battles his way through the criminal underground in his quest for retribution. Boasting fast-paced bloody action, silky smooth controls and a signature pulpy grindhouse art style, Shank is a must-play for action fans.Key Features:Violent graphic novel art style:
Beautiful and fluid graphic novel art and animation styled by veteran director Jeff Agala.
Weapon-based combo system:
String together endless combos of mayhem and destruction on the fly and pummel your opponents to the ground using an exhaustive arsenal of weapons.
Gorgeous, fully animated story cinematics:
Watch Shanks brutal story unfold through beautiful fully animated cut scenes.
Brutal Boss Battles:
Over 8 different massive and unique bloody boss battles.
Two-Player Local Co-Op:
Murder with a friend. Play in a separate backstory in the two-player co-op mode and face a legion of well-armed enemies in the prequel to the single player experience.
čítať viac
Shank
Dátum vydania
25. říj. 2010
Hodnotenie
90%
Vývojár
Klei Entertainment
Publisher
Klei Entertainment
Pridať komentár  Registrácia - login