Skirmish Line

Ako spojenecký taktický veliteľ v tichomorskom divadle, máte na starosti odvrátenie zúrivej imperiálnej japonskej armády a prispôsobovanie sa stále sa meniacemu prostrediu. Stavať zákopy, zavolať do delostrelectva, vylepšiť svoj tím a viesť ho k víťazstvu.

Skrútená linka je hra typu "blázon a krv", ktorá zohľadňuje základy ako kamera s vtáčím pohľadom, poloautonómne jednotky a ťažká náhodnosť. Skirmish Line sa zameriava na poskytovanie aktualizovanej hranej skúsenosti s novými mechanikami a obsahom. Obaja fanúšikovia Mud and Blood a noví hráči nájdu náročnú hru, keď čelia proti fanatičkej cisárskej japonskej armáde a predstavujú množstvo exotických zbraní, vozidiel a samozrejme neslávne obvinenia Banzai.

Potlačová linka je brutálna a náročná nekonečná obranná hra predstavujúca tri režimy:

Obrana v hĺbke
Bránite tri pozície postupne proti neúprosnej cisárskej japonskej armáde. Ak nepriateľ prekročí, ustúpite na ďalšiu pozíciu. Ak zistíte, že nepriateľské útoky sú príliš ohromujúce, môžete sa ručne vrátiť na ďalšiu pozíciu. Ustupuješ, aby si zachoval životy svojich mužov, alebo si dávaš odhodlanú obranu, aby si udržal cennú pôdu?

Bodová obrana
Pre tradičnejší zážitok je Point Defence štylizovaná po Bláte a krvi 2. Posúvajte sa dopredu, aby ste našli priaznivý terén alebo získali cenné príkazové body, ktoré môžete minúť na nových vojakov, zbrane a obranu. Ale buďte opatrní, v tomto režime nie je žiadny ústup, žiadna záložná pozícia!

Režim kampane
Vytvárajte a spravujte svoj vlastný tím v pretrvávajúcej kampani, ktorá zahŕňa viacero misií. Budete pod tlakom nadmerného veliteľa divadla, aby ste za každú cenu uspeli vo vašich misiách a potešili životy svojich mužov proti cieľu misie. Ako postupujete, budete poslaní na nebezpečnejšie misie. Využite svoju povesť ako veliteľa poľa, aby si zakúpil silné vylepšenia, aby udržal váš tím nažive a dokončil misiu.

POZNÁMKA: Režim kampane je stále aktívny. V priebehu raného prístupu vykonáme rozsiahle zmeny tejto funkcie.

Pruhy, medaily a poradie
Dokončite mimoriadne úlohy, aby ste získali stuhy a medaily. Každá stuha alebo medaila prináša výhody vášmu tímu. Získajte prístup k špeciálnym zbraniam, vojakom a novej taktike, keď sa postavíte.Oficiálna Wiki
Chápeme, že Skirmish Line môže byť veľmi ťažká hra. Máme oficiálnu wiki, v ktorej hráči zdieľajú svoje vedomosti.

Úradné vyhlásenie
Skirmish Line má priamu inšpiráciu z bláta a krvi 2, ale nie je oficiálnym hrádzaním bláta a krvi, ani nie je spojená s tým jeho primárneho tvorcu Urbzza. Pre oficiálnu sériu si pozrite Blátovú a krvnú sieť!
čítať viac
Skirmish Line
186% 140
Obľúbená hra
Skirmish Line
Dátum vydania
21. bře. 2019
Hodnotenie
86%
Cena od
9€
Vývojár
The Snarktopus
Publisher
The Snarktopus
Pridať komentár  Registrácia - login