Skylar & Plux: Adventure On Clover Island

Skylar & Plux: Adventure On Clover Island
182% 90
Obľúbená hra
Ste pripravení na dobrodružstvo, ako je to v roku 2001? Skylar & Plux: Dobrodružstvo na Clover Island je vášnivým oživením legendárneho žánru 3D platformerov s klasickou hrateľnosťou, hravými gadgetmi a svetlým príbehom v nádhernom farebnom svete pripomínajúcom naše detské dobrodružstvá.

Vydajte sa do dobrodružstva plného akcií, zbierajte miniaplikácie, ktoré vám pomôžu preskúmať krásny raj a zachrániť ho pred ničením. Záleží len na Skylar Lynxe, našej hnusnej a odvážnej hrdinke a Plux Owlsley, dôveryhodný pomocník, aby zabránil tomu, aby darebný CRT dobyl nový domov a premenil ho na pustatinu.

Prekročte tropické pláže, sopečné jaskyne, zasnežené horské vrcholy a nemilosrdnú púšť Clover Island. Bojte s armádou fanúšikov CRT a nájdite silné upgrady, ktoré rozširujú vaše schopnosti. Preskúmajte ostrov s Jetpackom, ktorý zvyšuje slobodu, a odkryte jeho tajomnú minulosť s očividným Time Orb. Sú robotové roboty CRT, ktoré vám dávajú problémy? Chyť ich rakety a pošlite ich späť, obráťte sa ich gatling oheň proti nim a poslať jeho prisluhovačov lietanie s výkonnou magnetické rukavice! KEY FEATURESWield silné mechanické rameno a robiť roboty na váš obsah!
Rozbaľte svoje pohyby s miniaplikánmi, ako je Jet Pack, Magnetic Glove a Time Orb!
Preskúmajte každý kúsok a útek Clover Island a zachráňte svojich domorodcov pred väznením CRT!
Preložené z:
Are you ready to adventure like it’s 2001? Skylar & Plux: Adventure on Clover Island is a passionate revival of the legendary 3D platformer genre with classic gameplay, playful gadgets, and a lighthearted story set in a gorgeous, colorful world reminiscent of our childhood adventures.
Go on an action-packed adventure, collect gadgets helping you explore a beautiful paradise and save it from destruction. It’s up to Skylar Lynxe, our nimble and courageous heroine, and Plux Owlsley, the trusty sidekick, to prevent the villainous CRT from conquering their newfound home and turning it into a wasteland.
Traverse the tropical beaches, volcanic caverns, snowy mountain tops, and merciless desert of Clover Island. Fight an army of CRT’s minions, and find powerful upgrades expanding your abilities. Explore the island with the freedom-boosting Jetpack and uncover its mysterious past with the puzzling Time Orb. Are CRT’s turret bots giving you trouble? Grab their missiles and send them back, turn their gatling fire against them and send his minions flying with the powerful Magnetic Glove!KEY FEATURESWield a powerful mechanical arm and whack robots to your heart's content!
Expand your moves with gadgets like the Jet Pack, Magnetic Glove and Time Orb!
Explore every nook and cranny of Clover Island and rescue its natives from CRT's imprisonment!
čítať viac
Pridať komentár  Registrácia - login