Skylar & Plux: Adventure On Clover Island

Ste pripravení na dobrodružstvo, ako je to v roku 2001? Skylar & Plux: Dobrodružstvo na Clover Island je vášnivým oživením legendárneho žánru 3D platformerov s klasickou hrateľnosťou, hravými gadgetmi a svetlým príbehom v nádhernom farebnom svete pripomínajúcom naše detské dobrodružstvá.

Vydajte sa do dobrodružstva plného akcií, zbierajte miniaplikácie, ktoré vám pomôžu preskúmať krásny raj a zachrániť ho pred ničením. Záleží len na Skylar Lynxe, našej hnusnej a odvážnej hrdinke a Plux Owlsley, dôveryhodný pomocník, aby zabránil tomu, aby darebný CRT dobyl nový domov a premenil ho na pustatinu.

Prekročte tropické pláže, sopečné jaskyne, zasnežené horské vrcholy a nemilosrdnú púšť Clover Island. Bojte s armádou fanúšikov CRT a nájdite silné upgrady, ktoré rozširujú vaše schopnosti. Preskúmajte ostrov s Jetpackom, ktorý zvyšuje slobodu, a odkryte jeho tajomnú minulosť s očividným Time Orb. Sú robotové roboty CRT, ktoré vám dávajú problémy? Chyť ich rakety a pošlite ich späť, obráťte sa ich gatling oheň proti nim a poslať jeho prisluhovačov lietanie s výkonnou magnetické rukavice! KEY FEATURESWield silné mechanické rameno a robiť roboty na váš obsah!
Rozbaľte svoje pohyby s miniaplikánmi, ako je Jet Pack, Magnetic Glove a Time Orb!
Preskúmajte každý kúsok a útek Clover Island a zachráňte svojich domorodcov pred väznením CRT!
čítať viac
Skylar & Plux: Adventure On Clover Island
196% 313
Obľúbená hra
Pridať komentár  Registrácia - login