Sleeping Dogs: Definitive Edition

Definitívna edícia kriticky uznávaného, ​​oceneného akčného dobrodružstva otvoreného sveta, prepracovaná, prestavaná a re-zvládnutá pre novú generáciu. Všetkých 24 predtým dostupných rozšírení DLC bolo začlenených do hry vrátane epizódy Year of the Snake a hrôzostrašnej Nightmare v North Point. Spolu s množstvom nových technologických, zvukových a vizuálnych vylepšení sa Hongkong nikdy necítil tak živý.

Živé, neónové mesto, ktoré sa stretáva so životom, exogénne miesta v Hongkongu a rušné uličky a trhy skrývajú jednu z najsilnejších a najkritickejších zločineckých organizácií na svete: známe Triády. Hrajte ako Wei Shen - vysoko kvalifikovaný tajný policajt, ​​ktorý sa snaží zobrať triády zvnútra von. Budete musieť dokázať, že ste hodní, keď bojujete proti svojej organizácii a zúčastňujete sa na brutálnych trestných činnostiach, bez toho, aby ste roztrhli kryt.

Zničte svojich protivníkov v brutálnom boji ruka v ruke pomocou bezkonkurenčného systému bojových umení. Dominujte husté ulice Hongkongu v napínavých nelegálnych pouličných pretekoch a roztrhajte ho vo výbušnom strelnom zbrani. Sleeping Dogs 'Hong Kong je najvyšším ihriskom.

Undercover, pravidlá sú rôzne.Kľúčové vlastnosti:
So všetkými 24 predtým dostupnými rozšíreniami DLC a mnohými vizuálnymi vylepšeniami sa Hongkong nikdy necítil tak živý.

Zrelý, štrkotvorný utajený policajný film, v ktorom môže kedykoľvek urobiť nesprávne rozhodnutie.
Výbušná akcia poháňaná bezproblémovou kombináciou smrteľných bojových umení, intenzívnymi stíhacími bojmi a brutálnymi zastávkami.
Epické vysokorýchlostné vzrušenie: Spálte ulice alebo roztrhajte more v množstve exotických áut, superbike a motorových člnov.
Hongkong je vaše konečné detské ihrisko: vstupte na ilegálne pouličné preteky, hrajte na kohútoch alebo si odskočte s karaoke. Existuje nespočetné spôsoby, ako sa baviť v rozmanitých štvrtiach Hongkongu.Prekúpenie zákazníkov:
Ak chcete získať prístup k vášmu digitálnemu učebnicu pre učebnice Sleeping Dogs Definitive Edition, nainštalujte si hru a potom prejdite do hernej zložky na hardrive, v ktorej by mal byť priečinok s názvom "Artbook".

V predvolenom nastavení sa nachádza na adrese: C: Program Files (x86) SteamSteamAppscommonSleepingDogsDefinitiveEditionArtbook. Ak ste si vybrali inštaláciu na inom mieste, priečinok bude existovať na zvolenom mieste.
čítať viac
Sleeping Dogs: Definitive Edition
188% 249
Obľúbená hra
Pridať komentár  Registrácia - login