SNK 40th ANNIVERSARY COLLECTION

Zbierka SNK 40 výročia je konečnou zbierkou klasických arkádových hier zo zlatého veku SNK s 24 rôznymi nostalgickými titulmi z 80-tych rokov (Alpha Mission, Athena, Crystalis, Ikari Warriors, Ikari Warriors II: Victory Road, Ikari Warriors III: The Rescue, Partizánska vojna, vojnový zajatec: vojnoví zajatci, prehistorický ostrov, psycho vojak, pouličný inteligentný, TNK III, predvoj, vrtuľník I, fantázia, Munch Mobile, SASUKE vs COMMANDER, vojaci času, šelmy, Bermudský trojuholník, Ozma vojny, pádlo mánia, SAR - Search and Rescue, World Wars), a mnoho zvončekov a píšťaliek, ako sú funkcie prevíjania dozadu a sledovania režimu pre najlepší zážitok zo hry na Steam !!
  
  Kľúčové vlastnosti:
  Arcade prichádza domov! - Zachráň tie kajuty! Zahrajte si arkádové aj konzolové verzie a neustále vyzývajte na ďalšie osobné najlepšie! Vyberte si z viac ako dvadsiatich titulov a zažite intenzívny výbuch z minulosti!
  
  Moderné stretnutie Retro! - Pohodlie a vylepšenia moderných hier sú v kolekcii! Rewind a ušetriť kedykoľvek, zatiaľ čo vy budete hrať, vychutnať si aktualizovanú grafiku v rozlíšení 4K a skúsenosti prepracované schémy riadenia pre moderný pocit!
  
  Vstup do SNK Museum - v múzejnom móde čaká rozsiahla história SNK a jej hier. Preskúmajte dedičstvo jedného z popredných japonských vývojárov s umeleckými dielami s vysokým rozlíšením a nikdy predtým nevideli propagačné prostriedky!
čítať viac
SNK 40th ANNIVERSARY COLLECTION
194% 93
Obľúbená hra
Pridať komentár  Registrácia - login