Son of a Witch

Tak sme tam boli, v duchu vlastného podnikania v lese. Bolo to trochu idylické, viete? Mier, šťastie, harmóniu s prírodou a OH YEAH, bolo to mimoriadne úžasné, pretože si to, MÔJ MOM JE VEČER ?! No, myslím, že TECHnicky je, ale ona je skôr ako čarodejka Harryho Pottera než strašidelný typ čarodejnice Hazel, pretože jej požehná jej srdce, vždy používa svoje sily na dobro. V každom prípade je to najlepšie, ale to je presne to, keď sa veci pokazili.Pozrite sa, zrazu sa objavia kráľovskí strážcovia, všetci vyčerpaní a biznis, a hovoria, že berú moju mámu na hrad a nič s tým nemôžem urobiť. Myslím, že som bol úplne rovnako ako, "áno, Narks" a ja som sa skočil do mojej cesty hneď dovnútra, ale teraz sú všetci títo nepriatelia poraziť a veci na použitie a domáce zvieratá sa dostať, a to je len špička ľadovca!Zdá sa, že niekde na ceste, niekto iný len hore STOLE goblinovým artefaktom, a teraz sú na hrade aj niekde a škriatkovia sú naštvaní, takže začali útočiť. Pre mňa je to šťastie, je to tiež co-op, takže môžem získať priateľa, ktorý mi pomôže, ale MAN! Goblinské artefakty? Chýba rodičia? Agenda zlodeja? Myslím, že to je presne to, čo sa stane, keď si ... SÚBOR WITCH!
Preskúmajte nelineárne procedurálne vytvorené dungeony
Prebojujte sa cez náhodné stretnutia s monštrami a výberom 24 šéfov
Nájdite obchody, poklady a výzvové miestnosti
Kompletné questy NPC na odomknutie hrateľných postáv
Získajte pomoc od jedného z 26 roztomilých spoločníkov domácich zvierat
Píšte náhodné lektvary, aby ste spustili alebo zvýšili výzvu
Identifikujte a používajte silné magické zvitky
Každá zbraň má nejakú jedinečnú schopnosť alebo typ útoku
Každá položka, ktorú nájdete, má svoje použitie alebo špeciálnu mechaniku
Jeden prehrávač a až 4 hráčov co-op miestne alebo online
Tri rôzne štýly hry: melee beat'em hore, magická strieľačka a lukostreľčeky zbieranie nepriateľov z diaľky
Permadeath. Nový svet sa vytvorí zakaždým, keď začnete hru, takže je vždy čerstvé a zaujímavé objavovať Heroes


Vyberte si jedného zo siedmich hrdinov s rôznymi štartovacími zbraňami a položkami, rovnako ako úrovne zručností Melee, Magic a lukostreľba:

 Knight (špecialista na boj proti zbraniam, začína brnenie, ktoré znižuje škodu)
 Čarodejnica (raný magický útok, môže vytvoriť jedlo na liečenie hráčov)
 Druid (rozsahný magický útok, môže pridať jedovatý efekt na akúkoľvek zbraň)
 Pyromancer (strieľať ohnivé gule, odolné voči ohňu)
 Archer (majster luku a šípok, začať s ďalším slotom inventára)
 Skelet Ranger (nemôže jesť ani piť, zbiera kosti od padlých nepriateľov a stáva sa silnejším)
 Barbarian (rýchlejšie nahromadenie hnevu pri špeciálnych útokoch na zbrane, jedinečnú zbraň, vyššiu kúzelnú kúzla)
Môžete odomknúť znaky vyplnením rôznych questov v hre.Zámky, zbrane a kořisti


Zvýšte svoju silu, mágiu a ďalšie schopnosti pomocou nových zbraní, elixírov, zvitkov a predmetov, ktoré môžete objaviť na vašom dobrodružstve. Chyťte nepriateľské zbrane, keď klesnú alebo objavia skryté poklady. Hra má viac ako 120 položiek a zbrane s rôznymi unikátnymi účinkami. Tu sú niektoré položky, ktoré nájdete:Veľa predmetov a zbraní má synergie. Príklady:

Pitie lektvaru z diéty zlata vám umožní jesť zlato, ale ak nájdete aj elixír chuti do jedla, zvýši sa jeho účinok a umožní vám obnoviť veľa zdravia.

Voodoo Dolls vám umožňujú ublížiť nepriateľov z diaľky, ale ak ich kombinujete s položkami s vysokým poškodením, ako je meteorický personál alebo bomba, môže to byť zničujúce. Kladivo Celestial Smasher spôsobí 200 škôd na jeden zásah. Ak nepriateľ stoja nad bábikou voodoo, ktorú označil, môžete urobiť 400 škôd v jednom zásahu. Pre niektoré porovnanie, prvý šéf úrovne má 700 HP. Znamená to, že by ste ho mohli zabiť dvomi zásahmi, ak čas správne napadnete.Existuje stavový efekt, ktorý zvyšuje vaše štatistiky, keď máte viac zlata. Ak to spojíte s prenosným zlievarenstvom (premenou zlata na zlato) a Avarice (vynásobte zozbierané zlato), môžete sa stať veľmi silným v krátkom čase.

Je tu čarovný elixír, ktorý zvyšuje vaše stompingové škody. Pár, ktorý má koníček, ktorý ztrojnásobí poškodenie stomp a môžete zabiť väčšinu nepriateľov v jednom stomp. Teraz stačí len zbraň, ktorá ich zrazí. Existuje niekoľko kladiva s knockdown útokom, alebo môžete použiť násilný meč, ktorý má úderný útok, ktorý zaklopí mnohých nepriateľov dole a dáva vám plné zúrivosť po každom zabití. Takže môžete zamiesť nepriateľov, aspoň jeden z nich zabiť, aby ste zabili, a tak plné zúrivosť pre ďalšie pomlčka. Opláchnite a opakujte, kým miestnosť nie je čistá.

Zbrane majú aj synergie. Napríklad môžete kombinovať kladivo Enchanter's Warbreaker so Snake Staff. Použite zamestnancov na otravu všetkých nepriateľov a akonáhle ich zdravie je nízke, zabite ich všetkých s Warbreakerom a získajte veľa mana bodov. Mana môže byť použitá na ďalšie kúzla, ktoré vytvárajú lektvary, bomby a zlato.

Ďalším príkladom je, že môžete použiť Rogue Sword a vežičku pre víťazstvo bez veľkého boja. Môžete vytvoriť automatizovanú vežičku uprostred miestnosti a potom použiť špeciálny meč a
čítať viac
Son of a Witch
185% 140
Obľúbená hra
Pridať komentár  Registrácia - login