Space Hulk: Deathwing - Enhanced Edition

Space Hulk: Deathwing - Enhanced Edition je prvá osoba strelec založený na Games Workshop & rsquo; s kultová klasická stolová hra v Warhammer 40.000 vesmíru. Enhanced Edition, ktorá sa rozširuje o pôvodnú hru a obsahuje množstvo nových obsahov, nové funkcie a bohatší režim pre viacerých hráčov, predstavuje dokonalý priestorový zážitok: Deathwing.

Hrajte ako Terminator of Deathwing & ndash; obávaná prvá spoločnosť pozostávala z elity tajnej vesmírnej kapitoly, Dark Angels & ndash; a zapojiť sa do zúfalej bitky proti Genestealers v rámci klaustrofóbnych obmedzení vesmírneho Hulku. Silnejší, získavajúci zručnosti, nové schopnosti a výkonné vybavenie, ako si zarobíte skúsenosťami v nebezpečných misiách. Enhanced Edition prináša množstvo nových funkcií, ktoré si môžete vychutnať v sólo aj multiplayeri: nová trieda, rozšírený arzenál, smrtiace nové nepriateľov, hlboký online prispôsobovací systém a nový režim špeciálnych misií, ktorý prináša nekonečnú opakovateľnosť s náhodne generovanými misiami pre každej kapitole hry.

Popruh na pancier Terminator a vybavenie ikonickej zbrane Space Marines na prekonanie hrozieb číhajúcich hlboko vo vesmíre Hulk Olethros!
Trieda CHAPLAIN
ROZŠÍRENÝ ARSÉN
NOVÉ NOVÉ ENEMIE A SYSTÉM DEEP CUSTOMIZATIONNEW: ŠPECIÁLNE MISIE GAME MODES Zvláštne misie prinášajú nekonečnú opakovateľnosť pre sólové aj multiplayerové módy, s náhodne generovanými cieľmi a nepriateľskými potermi pre každú kapitolu.
NOVINKA: CHAPLAINOVÉ CLASY Kaplán je silným doplnkom akejkoľvek skupiny Terminator. Pancier Chaplain & rsquo, ktorý ovláda mocenskú silu Crozius Arcanum, mu umožňuje neohrožene sa brodiť aj do najodvážnejších rojov Genestealer.
NOVÉ: ROZŠÍRENÉ ARSÉNY Tri nové zbrane budú arzenálom hráčov v sólo aj multiplayeri, vrátane zničujúceho Stormbolter Mk. II!
NOVÉ: DEADLY NOVINKY A DEEP CUSTOMIZATION SYSTEMPripojte sa do vesmírneho vrtu a zažite zúfalú bitku proti Genestealers, vrátane nových, smrteľnejších nepriateľov. Prispôsobte každú triedu v sólo a multiplayer a odomknite ničivé zbrane, vrátane rozšíreného arzenálu exkluzívneho pre Enhanced Edition.
čítať viac
Space Hulk: Deathwing - Enhanced Edition
185% 96
Obľúbená hra
Pridať komentár  Registrácia - login